Home Na czasie Cisco Networking Academy 2010

Cisco Networking Academy 2010

3 min
0
0
92

”Uczniom szkół średnich potrzebne są praktyczne zajęcia informatyczne prowadzone w oparciu o nowoczesne metody edukacyjne i zachęcające do podjęcia dalszej edukacji w tym kierunku oraz budowania kariery zawodowej w sektorze ITC. Jest to szczególnie ważne dla uczniów z mniejszych miejscowości, którym zajęcia te pomogą wyrównać szanse edukacyjne i ułatwią im  znalezienie pracy” – powiedziała Anna Czacharowska-Rybkowska z firmy Cisco, koordynator programu Cisco Networking Academy w Polsce

Nowe akademie przy szkołach średnich powstały po konferencjach i szkoleniach przygotowanych z myślą o nauczycielach informatyki i opiekunach pracowni informatycznych w szkołach średnich w województwach podkarpackim i lubelskim. Firma Cisco planuje w najbliższym roku szkolnym organizować podobne konferencje i szkolenia w kolejnych województwach, aby popularyzować nowoczesne metody nauczania informatyki.

  • Na świecie program Cisco Networking Academy został zainaugurowany w 1997 roku, a w Polsce w 2000 roku i cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Program Cisco Networking Academy jest kierowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych, studentów wyższych uczelni oraz osób pragnących uzyskać nowe umiejętności zawodowe.
  • Aktualna oferta kursów obejmuje szkolenie IT Essentials oraz kursy przygotowujące do certyfikacji Cisco: CCNA, CCNP oraz CCNA Security. Uczestnicy biorą udział w zajęciach teoretycznych z wykorzystaniem e-learningu, a przede wszystkim zdobywają umiejętności praktyczne w laboratorium, a także korzystają z nowoczesnych, multimedialnych materiałów dydaktycznych.
  • Od momentu rozpoczęcia programu w szkoleniach w Polsce wzięło udział ponad 58 tysięcy słuchaczy, W ubiegłym roku w kursach uczestniczyło 15 tysięcy studentów, pod opieką 389 instruktorów Cisco.


Chcesz więcej podobnych artykułów?

Najlepsze teksty prosto do Twojej skrzynki!

Zaznaczając poniższe pola potwierdzasz zgodę na wybraną formą kontaktu. Administratorem Państwa danych osobowych jest wydawca czasopisma „Komputer w Firmie” – firma Expert 2000 usługi konsultingowe z siedzibą przy ul. Korkowej 15, 04-502 Warszawa. Oczywiście macie Państwo prawo dostępu i zmiany swoich danych. Dane osobowe podane przez Państwa będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania, a jeśli udzielili Państwo określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: redakcja@komputerwfirmie.org

Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie, klikając link w stopce naszych e-maili. Aby uzyskać informacje na temat naszych praktyk dotyczących prywatności, odwiedź naszą stronę internetową.Nie obawiaj się - my nie spamujemy!

Pobierz więcej artykułów
Pobierz więcej  redakcja
Pobierz więcej z Na czasie

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

4 nieoczywiste zastosowania kamer wewnętrznych

Jeszcze kilkanaście lat temu inwestowały w nie głównie mniejsze i większe firmy. Obecnie m…