Home Maszyneria Creative Sound Blaster Jam V2

Creative Sound Blaster Jam V2

8 min
0
0
72

Firma Creative Technology ogłosiła dzisiaj premierę odświeżonej wersji słuchawek  Sound Blaster JAM V2. Najnowszy model wspomnianych słuchawek ma być przyjazny dla portfela, posiadać taką samą, lekką jak piórko konstrukcję i wysokiej jakości przetworniki neodymowe takie jak jego poprzednik. Wersja druga, już tak popularnych „Jamów” dodatkowo dostaje wydłużoną żywotność baterii do 22 godzin pracy na jednym ładowaniu, kodeki audio (SBC, aptX, aptX HD i aptX Low Latency), Bluetooth 5.0, USB C, obsługę Multipoint, dwa mikrofony z technologią redukcji szumów Qualcomm cVc 8.0 i nowe funkcje SmartComms, VoiceDetect, NoiceClean.

"creative

Najwyższa jakość dźwięku bezprzewodowego.

Łączność Bluetooth 5.0 zapewnia wysokiej jakości, niczym niezakłócone, bezprzewodowe przesyłanie dźwięku. Słuchawki Sound Blaster Jam V2 wyposażono w zaawansowane kodeki audio, które zapewniają uniwersalność zestawu. Kodek aptX HD pozwala delektować się bezprzewodowo słuchaną muzyką w jakości lepszej niż na płytach CD i o większej czystości i głębi dźwięku. Z kolei dzięki aptX Low Latency opóźnienie dźwięku przesyłanego przez Bluetooth 5.0 zostaje ograniczone do niezauważalnego poziomu bez żadnych strat jakości, dlatego możesz cieszyć się idealnie zsynchronizowanym dźwiękiem i obrazem podczas oglądania filmów i grania w gry.

Dwa urządzenia? Oczywiście.

Oprócz wysokiej jakości kodeków audio, zestaw Sound Blaster JAM V2 można połączyć z dwoma różnymi urządzeniami jednocześnie za pomocą funkcji Multipoint, aby następnie płynnie się między nimi przełączać. W celu przełączenia źródła dźwięku wystarczy zatrzymać odtwarzanie na pierwszym urządzeniu i rozpocząć na drugim.

Lekka konstrukcja i wygoda.

W porównaniu do pierwszej wersji słuchawek obecny zestaw jest cięższy jedynie o 1 gram i przekłada się to tylko na 84 gram masy własnej. W słuchawkach zastosowano konstrukcję otwartą z takimi samymi nausznicami jak w wersji poprzedniej, czyli miękkimi gąbkami. Gwarantuje to 100 % wygodę.

Brzmienie i dźwięk.

Za jakość dźwięku odpowiadają 32mm neodymowe przetworniki. Producent informuje, że są te same przetworniki, które zastosowano w wersji pierwszej. Dla uzyskania większej ilości niskich częstotliwości możemy wykorzystać funkcję „BassBost”, którą możemy uruchomić za pomocą jednego przycisku, umieszczonego na lewej słuchawce zestawu.

Dostosuj brzmienie do swoich upodobań.

Najnowsza wersja słuchawek dostaje także nowe oprogramowanie. W nowym interfejsie użytkownika znajdziemy masę ciekawych ustawień. Żeby z nich skorzystać zestaw słuchawkowy musi być podłączony do komputera za pomocą dostarczonego kabla USB typu C. Technologia SmartComms Kit, która obejmuje zestaw zupełnie nowych, inteligentnych funkcji komunikacji, zaprojektowanych z myślą o poprawie komfortu prowadzenia rozmów online. Funkcja VoiceDetect automatycznie i bezobsługowo wycisza lub włącza mikrofon w razie potrzeby jego użytkowania. Funkcja dwukierunkowej technologii redukcji szumów NoiseClean, pomaga pozbyć się wszystkich szumów tła we własnym otoczeniu i otoczeniu osób z którymi rozmawiamy.

Wyjątkowy czas działania.

Dzięki akumulatorowi pozwalającemu nawet na 22 godziny użytkowania zestaw słuchawkowy Sound Blaster JAM V2 może towarzyszyć Ci przez cały dzień. Kiedy zabraknie energii możesz podłączyć kabel USB-C i korzystać z urządzenia w trybie połączenia przewodowego. Zaledwie 10 minut ładowania, pozwala cieszyć się bezprzewodowym działaniem zestawu słuchawkowego przez kolejne 4 godziny.

 

Cena i dostępność.

Słuchawki Creative JAM V2 kosztują 169zł.

Kupisz je w oficjalnym sklepie Creative na stronie www.creative.com,

Potrzebujesz więcej informacji odwiedź stronę produktu: creative.com/sbjamv2

 

Dane Techniczne:

Przetworniki słuchawek:

 • Przetworniki neodymowe 32 mm
 • Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz

Obsługa funkcji Multipoint:

 • Tak (do 2 urządzeń)

Zasięg działania bezprzewodowego:

 • Do 15 m

Częstotliwość robocza:

 • 2402–2480 MHz

Moc wyjściowa RF:

 • 1,81 mW

Obsługa funkcji asystenta głosowego:

 • Siri i Asystent Google

Typ akumulatora:

 • 1 × akumulator litowo-polimerowy 200 mAh

Obsługa połączenia audio USB:

 • Tak (odtwarzanie dźwięku i obsługa mikrofonu)

Czas użytkowania:

 • Do 22 godzin po naładowaniu

Interfejs ładowania:

 • USB Type-C (ładowanie)

Czas ładowania:

 • 1–2 godziny

Wymiary (dł. × szer. × wys.):

 • Zestaw słuchawkowy: 150 × 63 × 166 mm
 • Kabel USB: 1,2 m

Masa:

 • Zestaw słuchawkowy: 84 g
 • Kabel USB: 26 g

Oprogramowanie:

Aplikacja Creative (obsługiwany system operacyjny)

 • Windows 10 (wersja 32-/64-bitowa)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chcesz więcej podobnych artykułów?

Najlepsze teksty prosto do Twojej skrzynki!

Zaznaczając poniższe pola potwierdzasz zgodę na wybraną formą kontaktu. Administratorem Państwa danych osobowych jest wydawca czasopisma „Komputer w Firmie” – firma Expert 2000 usługi konsultingowe z siedzibą przy ul. Korkowej 15, 04-502 Warszawa. Oczywiście macie Państwo prawo dostępu i zmiany swoich danych. Dane osobowe podane przez Państwa będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania, a jeśli udzielili Państwo określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: redakcja@komputerwfirmie.org

Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie, klikając link w stopce naszych e-maili. Aby uzyskać informacje na temat naszych praktyk dotyczących prywatności, odwiedź naszą stronę internetową.Nie obawiaj się - my nie spamujemy!

Pobierz więcej artykułów
Pobierz więcej  redakcja
Pobierz więcej z Maszyneria

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Innowacja Valeo przybliża ​rzeczywistość autonomicznej mobilności  

Skaner LiDAR (Light Detection and Ranging – wykrywanie światła i odległości) trzecie…