Home Maszyneria Czy warto zabrać router mobilny na wakacje?

Czy warto zabrać router mobilny na wakacje?

0
0
191

Internet jest wszędzie — nawet jeśli nie ma dostępu do WiFi, to przecież możemy udostępnić połączenie ze smartfona. A co jeśli jesteśmy za granicą i połączenia są limitowane lub bardzo drogie? Wówczas najlepiej kupić lokalną kartę SIM do transmisji danych i posłużyć się mobilnym routerem!

Aby zapewnić sobie stałe połączenie z Internetem, niezależnie od miejsca, w którym się znajdujemy, warto pomyśleć o zabraniu ze sobą małego przenośnego routera mobilnego. Jednym z najprostszych i zarazem najtańszych urządzeń tego typu na rynku jest ZTE MF79U.

Choć smartfony i tablety są coraz bardziej zaawansowane pod względem łączności, często nie mogą być wykorzystywane do wszystkich zadań jednocześnie. Z kolei routery mobilne mają wiele do zaoferowania. Dlaczego więc powinniśmy zainteresować się tym konkretnym modelem?

ZTE MF79U jest niesamowicie prosty w instalacji. Wystarczy włożyć kartę SIM i podłączyć poprzez złącze USB do zasilania, a router już jest gotowy do działania. Jego minimalistyczna konstrukcja sprawia, że zmieści się on bez problemu w kieszeni, torebce lub schowku w aucie. To idealne rozwiązanie dla osób, które podróżują z lekkim bagażem lub chcą łatwo i szybko połączyć się z Internetem w każdym miejscu i o każdej porze.

Stabilność transferu danych to kolejny atut ZTE MF79U. Dzięki powszechnie dostępnej w całym kraju technologii LTE, router oferuje szybkie i stabilne połączenie LTE z prędkością do 150Mb/s, które umożliwia płynne przeglądanie stron internetowych, oglądanie filmów czy granie w proste gry online.  Niezależnie od miejsca, w którym się znajdujemy, możemy być pewni, że będziemy mieć wygodny dostęp do sieci. Dzięki obsłudze WiFi router pozwala na bezprzewodowe połączenie z Internetem nawet 10 użytkownikom jednocześnie!

Możliwość użycia MF79U jako pamięci zewnętrznej USB jest również czynnikiem, który warto wziąć pod uwagę przy wyborze routera mobilnego. ZTE MF79U posiada gniazdo na kartę pamięci microSD, co oznacza, że możemy z łatwością przechowywać i udostępniać różne pliki, takie jak zdjęcia czy filmy. To szczególnie przydatne, gdy nie mamy dostępu do innej formy pamięci masowej, takiej jak dysk zewnętrzny czy pendrive.

MF79U ma też minimalne wymagania dot. zasilania i najbardziej uniwersalny port USB. Jesteś w drodze? Podłącz router do ładowarki samochodowej. Nie masz dostępu do sieci elektrycznej? Żaden problem, podłącz MF79U do dowolnego powerbanku i korzystaj z Internetu. Do działania wystarczy naprawdę minimum energii z dowolnego źródła zasilania z USB.

Ostatnim, ale nie mniej istotnym atutem ZTE MF79U, jest jego wszechstronność. Router jest kompatybilny z systemami operacyjnymi Windows oraz iOS. Oznacza to, że bez względu na to, czy korzystamy z laptopa, tabletu czy smartfonu, będziemy mogli bez problemu połączyć się z Internetem.

Router mobilny ZTE MF79U to doskonałe rozwiązanie dla osób, które na wakacjach chcą mieć pewne i szybkie połączenie z Internetem. Jego prostota obsługi i instalacji, stabilność transferu danych oraz bardzo małe wymiary czynią go idealnym towarzyszem podróży. Niezależnie od tego, czy jesteśmy na plaży, w górach czy w zatłoczonym mieście.

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Nowa era marketingu: 6 trendów w świecie post SEO

W 2024 roku marketing cyfrowy przechodzi rewolucję. Aktualizacje algorytmów Google zachwia…