Home Na czasie Dom w pełni korzystający z inteligentnego oświetlenia

Dom w pełni korzystający z inteligentnego oświetlenia

6 min
0
0
761

Signify wprowadza nową linię inteligentnych produktów oświetleniowych WiZ, które podnoszą komfort codziennego życia. Ekosystem WiZ został rozszerzony o najnowszą linię produktów – obejmującą inteligentne lampy stołowe, lampy sufitowe i akcesoria. Dzięki nim można łatwiej niż kiedykolwiek przedtem zintegrować oświetlenie w całym domu.

Stwórz wymarzony nastrój lub pomaluj ściany światłem

Jak zmienić pusty kąt pokoju w przytulne miejsce do lektur? WiZ HERO to kompaktowa, wszechstronna lampa stołowa, która pozwoli stworzyć idealną atmosferę do czytania, pracy lub relaksu. Ma wstępnie zaprogramowane tryby wybudzania i zasypiania, dzięki którym emituje światło, które rano pobudza oraz dodaje energii, a wieczorem pomaga zasnąć. Włączanie i wyłączanie dotykowe jest na tyle łatwe, że nawet dzieci mogą korzystać z WiZ HERO jako z lampki nocnej.

Z kolei, stołowa lampa WiZ SQUIRE sprawdzi się doskonale na stoliku lub półce na książki. Niebanalna dwustrefowa konstrukcja pomoże zmienić pustą ścianę w kolorowe „dzieło”, tworząc jednocześnie poświatę budującą kojącą, harmonijną atmosferę.

Inteligentne lampy sufitowe do każdego pomieszczenia

Dla tych, który szukają eleganckiego i subtelnego inteligentnego oświetlenia idealnym rozwiązaniem będzie regulowana lampa sufitowa WiZ SUPERSLIM. Minimalistyczna, smukła konstrukcja sprawia, że pasuje ona doskonale do pokoju dziennego i każdego wystroju wnętrza. W trybie rytmu dobowego, może naśladować naturalne zmiany światła słonecznego w ciągu dnia.

Przyciemniane lampy sufitowe WiZ ADRIA o zimnej i ciepłej barwie świetnie sprawdzą się w bardziej funkcjonalnych obszarach domu, takich jak kuchnia, łazienka lub korytarz. Po połączeniu lampy sufitowej z aplikacją WiZ, można przyciemniać światła za pomocą aplikacji lub sterowania głosowego. Zimne, jasne światło nie musi już rozbudzać domowników podczas nocnej wizyty w kuchni lub łazience – wystarczy przy pomocy asystenta głosowego ustawić ciepłe, przyciemnione światło.

Kolorowe lub białe regulowane reflektory WiZ IMAGEO pomogą podkreślić godne uwagi obszary domu poprzez oświetlenie kierunkowe. Te wszechstronne, reflektory LED z regulowaną głowicą wydobywają prawdziwe i żywe kolory pomieszczeń, ulubionych dekoracji i innych elementów wystroju wnętrza. Można też skierować strumień w kierunku biurka, aby uzyskać skupione, chłodne światło, które zwiększa koncentrację i wydajność pracy.

Nowa szklana, matowa żarówka WiZ sprawdzi się nad stołem jadalnym oraz w lampach z widoczną żarówką, dodając im odrobimy elegancji. Ta przyciągająca wzrok żarówka z możliwością regulacji odcieni bieli, emituje równomiernie rozproszone światło – od ciepłego do zimnego, a matowa powierzchnia sprawia, że jest ono jeszcze bardziej przyjazne dla oka.

Standardowe lampy w inteligentnym wydaniu

Wtyczka WiZ SMART PLUG pozwala bezprzewodowo sterować nieinteligentnymi lampami i urządzeniami, takimi jak przenośne wentylatory lub lampy podłogowe, za pomocą aplikacji WiZ lub asystenta głosowego. Użytkownicy mogą ustawić zegary i sterować oświetleniem, kiedy są poza domem. Nowa wtyczka WiZ SMART PLUG ma wbudowany miernik, który monitoruje i pomaga zoptymalizować zużycie energii.

– Nieustannie poszerzamy ekosystem WiZ, wprowadzając inteligentne urządzenia, takie jak SMART PLUG oraz nowe lampy stołowe i sufitowe, które pasują do niemal każdego wnętrza. Oferując intuicyjne i łatwe w instalacji rozwiązania, pomagamy klientom stworzyć przyjazne środowisko. Wykorzystujemy przy tym inteligentne lampy dostosowane do różnorodnego stylu życia naszych użytkowników – powiedział Maikel Klomp, Business Leader w WiZ Connected.

Ekosystem WiZ obejmuje intuicyjną aplikację oraz łatwe w instalacji urządzenia, którymi można sterować za pośrednictwem sieci Wi-Fi. Technologia ta ułatwia codzienne życie i wzbogaca domy użytkowników – jednocześnie sprawiając, że zintegrowane inteligentne oświetlenie staje się coraz bardziej przystępne.

 

Chcesz więcej podobnych artykułów?

Najlepsze teksty prosto do Twojej skrzynki!

Zaznaczając poniższe pola potwierdzasz zgodę na wybraną formą kontaktu. Administratorem Państwa danych osobowych jest wydawca czasopisma „Komputer w Firmie” – firma Expert 2000 usługi konsultingowe z siedzibą przy ul. Korkowej 15, 04-502 Warszawa. Oczywiście macie Państwo prawo dostępu i zmiany swoich danych. Dane osobowe podane przez Państwa będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania, a jeśli udzielili Państwo określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: redakcja@komputerwfirmie.org

Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie, klikając link w stopce naszych e-maili. Aby uzyskać informacje na temat naszych praktyk dotyczących prywatności, odwiedź naszą stronę internetową.Nie obawiaj się - my nie spamujemy!

Pobierz więcej artykułów
Pobierz więcej  redakcja
Pobierz więcej z Na czasie

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Ochrona prywatności danych — wyzwanie prawne czy kulturowe?

 Nasze dane osobowe mają wartość jak pieniądze w banku, jednak nie zawsze  są tak samo chr…