Home Na czasie GIGABYTE Tech Tour 2011 w Polsce

GIGABYTE Tech Tour 2011 w Polsce

0
0
107


Zgromadzeni goście mieli okazję nie tylko zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami dla miłośników wirtualnych rozrywek, ale również zmierzyć się w realnych zmaganiach podczas rozgrywki w elektroniczny paintball. Uczestnicy mieli również możliwość spotkania z przedstawicielami centrali i lokalnego oddziału firmy GIGABYTE. Spotkanie w warszawskiej W5 Arena jest jednym z ostatnich z serii 15 spotkań w ramach GIGABYTE „Real Graphics, True GamingĄ¨ Tech Tour 2011 w najważniejszych miastach na czterech kontynentach.

Z Taipei

Technologiczne tournée rozpoczęło się 9 sierpnia w Tajpej na Tajwanie od ekscytujących wyścigów gokartów, w których uczestniczyły media oraz załogi GIGABYTE i NVIDIA. Oprócz serii produktów o najwyższej wydajności przeznaczonych dla najbardziej zapalonych graczy, GIGABYTE zaprezentował również produkty live-demo. Podczas pokazów z serii GIGABYTE „Real Graphics, True GamingĄ¨ Tech Tour 2011 promowane są przede wszystkim rozwiązania dla zaawansowanych graczy, takie jak najnowsza seria NVIDIA GTX 500 (GTX 580/570/560 Ti/560),  GIGABYTE Super Overclock™, czy technologia chłodzenia GIGABYTE WINDFORCE™.

Mysz do gier

Z myślą o wymagających użytkownikach, którzy, na co dzień korzystają z monitorów o dużych przekątnych, GIGABYTE wprowadził do sprzedaży myszkę Aivia M8600 Wireless Macro Gaming Mouse. Kolejna nowość to Aivia Xenon Touchpad-Mouse – innowacyjne rozwiązanie GIGABYTE, które łączy w sobie najlepsze cechy myszy oraz touchpada, dając przy tym użytkownikom niespotykane dotychczas możliwości i swobodę pracy z komputerem.""

Po sukcesie zeszłorocznej edycji GIGABYTE Global Tech Tour, GIGABYTE proponuje w tym roku nową koncepcję „Real Graphics, True GamingĄ¨, oferując graczom najwyższą jakość swoich nowych rozwiązań.

Przez kontynenty

GIGABYTE Tech Tour 2011 to możliwość bezpośrednich spotkań między producentami, przedstawicielami mediów, partnerami biznesowymi i użytkownikami w 15 największych miastach na 4 kontynentach. Tech Tour trwa od sierpnia do listopada 2011, a rozpoczął się od spotkania w Tajpej. Po Tajwanie przyszła kolej na kolejnych 14 miast: Bangkok (Tajlandia), Seul (Korea), Kula Lumpur (Malezja), Beijing (Chiny), Sydney (Australia), Tokio (Japonia), San Francisco (USA), Moskwa (Rosja), Kijów (Ukraina), Paryż (Francja), Berlin (Niemcy), Sztokholm (Szwecja), Warszawa (Polska), Praga (Czechy).

Komputer dla gracza GIGABYTE ĄV konfiguracja

 • Procesor: Intel Core i7 2600K
 • Płyta główna: GIGABYTE G1.Sniper 2
 • Karta graficzna: GIGABYTE GV-N580SO-15I
 • Pamięci: Kingston DDR3 6GB 2000MHz
 • Dysk twardy: Western Digital WD2003FYYS WD RE4 2 TB
 • Zasilacz: Cooler Master Silent Pro Gold 800W
 • Chłodzenie procesora: Cooler Master Hyper TX3 EVO
 • Karta sieciowa: TP-Link TL-WN821NC
 • Klawiatura: GIGABYTE AIVIA K8100
 • Myszka: GIGABYTE AIVIA M8600
 • Monitor: Packard Bell Maestro 230 LED HD


 

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Czy sztuczna inteligencja wyleczy branżę medyczną?

Sektor medyczny boryka się obecnie z wieloma problemami i nie zapowiada się, aby w najbliż…