Home Maszyneria HDD najwyższej klasy

HDD najwyższej klasy

4 min
0
0
92

Zaprojektowane z myślą o wydajności i niezawodności, nowe dyski dostępne są w wielu pojemnościach, w tym 4TB – największej dostępnej na rynku pojemności dysku NAS – oraz z silnym wsparciem dziewięciu partnerów NAS.

Nowy dysk o pojemności do 4TB umożliwia małym systemom NAS, używanym w domach i małych biurach, osiągnięcie pojemności do 20TB w NAS o pięciu kieszeniach dyskowych. NAS HDD 4TB dostarcza najwyższą obecnie pojemności na rynku, ponad 30% wyższą od ofert konkurencji.

  • Efektywny kosztowo 4TB dysk dla systemów NAS ma pojemność pozwalającą zapisać ponad 819 000 zdjęć, milion utworów muzycznych lub blisko 500 godzin video w jakości HD. Jest również idealny dla małych firm do zastosowań CAD, baz danych lub przechowywania obrazów medycznych. NAS HDD oferuje do 10% przewagi nad konkurencją pod względem wydajności w aplikacjach NAS 24×7. Jest praktycznie bezgłośny i pracuje poniżej progu słyszalności ludzkiego ucha, na poziomie 19db, dzięki czemu jest idealny dla zastosowań w domu i małym biurze. Dysk wyposażony został w technologię Seagate NASWorks, która poprawia jego niezawodność poprzez ograniczenie wibracji i rozszerzone mechanizmy korekcji błędów dla lepszej integralności danych.

Najważniejsze cechy

  • Najwyższa pojemność – do 4TB, dysk ma 30% przewagę pojemnościową nad konkurencją.
  • Najwyższa wydajność w systemach NAS od 1 do 5 kieszeni – dysk oferuje najwyższy transfer danych dla sprostania wymaganiom w zastosowaniach NAS.
  • NASWorks – korekcja błędów dzięki rozszerzonym mechanizmom kontroli, zarządzanie poborem energii oraz tolerancja na wibracje dla optymalnej wydajności.
  • Poprawiona tolerancja na wibracje – konstrukcja dysku oraz wyważenie silników napędzających tarcze dysku minimalizuje wibracje, wzbudzające się w systemach wielodyskowych.
  • Zaawansowane zarządzanie poborem energii – możliwość wyboru przez użytkownika predefiniowanych profili zarządzania energią w zależności od obciążenia, aby zminimalizować zużycie energii przy utrzymaniu wysokiej niezawodności.
  • Bezgłośna praca – poprawa jakości pracy w miejscach wymagających ciszy jak pokój dzienny lub biuro.

Dysk Seagate NAS został zaprojektowany z myślą o kompatybilności oraz przeszedł rygorystyczne testy najważniejszych dostawców rozwiązań NAS pod kątem bezproblemowej integracji z ich rozwiązaniami NAS. 

Chcesz więcej podobnych artykułów?

Najlepsze teksty prosto do Twojej skrzynki!

Zaznaczając poniższe pola potwierdzasz zgodę na wybraną formą kontaktu. Administratorem Państwa danych osobowych jest wydawca czasopisma „Komputer w Firmie” – firma Expert 2000 usługi konsultingowe z siedzibą przy ul. Korkowej 15, 04-502 Warszawa. Oczywiście macie Państwo prawo dostępu i zmiany swoich danych. Dane osobowe podane przez Państwa będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania, a jeśli udzielili Państwo określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: redakcja@komputerwfirmie.org

Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie, klikając link w stopce naszych e-maili. Aby uzyskać informacje na temat naszych praktyk dotyczących prywatności, odwiedź naszą stronę internetową.Nie obawiaj się - my nie spamujemy!

Pobierz więcej artykułów
Pobierz więcej  redakcja
Pobierz więcej z Maszyneria

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

4 nieoczywiste zastosowania kamer wewnętrznych

Jeszcze kilkanaście lat temu inwestowały w nie głównie mniejsze i większe firmy. Obecnie m…