Home Na czasie homeSSL, czyli bezpieczne połączenie od home.pl

homeSSL, czyli bezpieczne połączenie od home.pl

0
0
133

Używanie certyfikatów SSL jest niezbędne we wszystkich firmach, które chcą maksymalnie dbać o poufność informacji przesyłanych przez swoich klientów. To dzięki pojawieniu się popularnego symbolu żółtej kłódki, bądź przedrostka https:// wszelkie transakcje e-commerce lub dane klientów są zabezpieczone przed niepowołanym przechwyceniem.

„Mamy nadzieję, że wprowadzenie homeSSL na rynek spowoduje jeszcze większą popularyzację technologii SSL, a także wzrost świadomości na temat bezpieczeństwa – zarówno wśród administratorów jak i użytkowników.  Jest to produkt, który oferuje zaawansowane funkcje przy zachowaniu atrakcyjnej ceny” – mówi Robert Paszkiewicz, Marketing Manager, home.pl

Poza podstawowymi funkcjami homeSSL wyposażony jest w wiele nowych rozwiązań, takich jak:

  • możliwość zainstalowania certyfikatu na dowolnej liczbie serwerów, bez ponoszenia dodatkowych kosztów,
  • zabezpieczenie dla adresów z i bez „www”  w jednym certyfikacie
  • współpraca z urządzeniami mobilnymi oraz niektórymi konsolami gier,
  • klikalna pieczęć „homeSSL Site Seal– wkrótce dostępna w home.pl.

Szyfrowanie danych i podpisywanie stron certyfikatem staje się obowiązującym standardem webowym. Warto więc zastanowić się nad zastosowaniem technologii, która pozwoli klientom sklepu zweryfikować czy strona, na której się znajdują pozwoli na bezpieczne transakcje i zaszyfrowanie przesyłanych danych.

„Certyfikat SSL to nie tylko rzetelne zabezpieczenie transmisji danych na stronach www, poprawia on również wizerunek przedsiębiorcy, który w oczach potencjalnych klientów staje się solidnym partnerem biznesowym. Przy wyborze certyfikatu warto rozważyć również także ten aspekt” – dodaje Robert Paszkiewicz.


Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Czy sztuczna inteligencja wyleczy branżę medyczną?

Sektor medyczny boryka się obecnie z wieloma problemami i nie zapowiada się, aby w najbliż…