Home Analizy IDC: BPSC w czołówce dostawców aplikacji biznesowych

IDC: BPSC w czołówce dostawców aplikacji biznesowych

3 min
0
0
38

Jak podkreślają analitycy IDC, wzrost zainteresowania ofertą BPSC widoczny był szczególnie w sektorze handlu i dystrybucji oraz przetwórstwie spożywczym. Odnotowano również koncentrację dostawcy systemu Impuls EVO na rynku średnich firm – 90% przychodów generowały firmy zatrudniające powyżej 100 pracowników.

  • Istotny wpływ na pozycję rynkową miało także poszerzenie oferty o rozwiązania mobilne, coraz więcej klientów BPSC SA decyduje się na nie, szczególnie w obszarze wsparcia sprzedaży. Przykładem stało się wdrożenie Mobilnego Zarządzania Magazynem w spółce Comitor. Analitycy IDC zwracają również uwagę na projekt realizowany w OSM Piątnica, największe i najbardziej kompleksowe wdrożenie na rynku spożywczym.

Tylko w ubiegłym roku grono klientów spółki powiększyło się o kolejnych 30 przedsiębiorstw. Tym samym liczba użytkowników  korzystających z systemów BPSC przekroczyła 30 tys.

Impuls EVO najbardziej funkcjonalną platformą ERP w Polsce

Impuls EVO to system wspomagający zarządzanie wszystkimi procesami w średnich i dużych przedsiębiorstwach. Łączy on w sobie możliwości desktopowego systemu ERP i platformy mobilnej, zapewniając dostęp do zgromadzonych w nich informacji za pośrednictwem dowolnego narzędzia z dostępem do Internetu. Impuls EVO oferuje także zaawansowane rozwiązania produkcyjne, takie jak MES, MRP czy Produkcja Procesowa, ponadto jest systemem zintegrowanym, co oznacza, że może konsolidować także inne rozwiązania informatyczne, wykorzystywane przez firmę. W ostatnich miesiącach na najnowszą wersję systemu Impuls zdecydowały się takie firmy jak WIŚNIOWSKI, Sonel SA, Fluor czy Prefabet Kluczbork.

Chcesz więcej podobnych artykułów?

Najlepsze teksty prosto do Twojej skrzynki!

Zaznaczając poniższe pola potwierdzasz zgodę na wybraną formą kontaktu. Administratorem Państwa danych osobowych jest wydawca czasopisma „Komputer w Firmie” – firma Expert 2000 usługi konsultingowe z siedzibą przy ul. Korkowej 15, 04-502 Warszawa. Oczywiście macie Państwo prawo dostępu i zmiany swoich danych. Dane osobowe podane przez Państwa będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania, a jeśli udzielili Państwo określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: redakcja@komputerwfirmie.org

Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie, klikając link w stopce naszych e-maili. Aby uzyskać informacje na temat naszych praktyk dotyczących prywatności, odwiedź naszą stronę internetową.Nie obawiaj się - my nie spamujemy!

Pobierz więcej artykułów
Pobierz więcej  redakcja
Pobierz więcej z Analizy

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Zestawy Poly i Microsoft Teams Rooms Studio do pracy hybrydowej

Firma Poly oferuje nowe rozwiązania dla Microsoft Teams Rooms w systemie Windows, współpra…