Home Maszyneria Kamerki do monitoringu małego biura

Kamerki do monitoringu małego biura

3 min
0
0
115

Axis Communications wprowadził do swojej oferty serię kamer sieciowych AXIS M10. Seria M10 obejmuje 3 modele kamer sieciowych: AXIS M1011, AXIS M1011-W i AXIS M1031-W. W wersji standardowej kamery z serii M10 oferują najwyższą w swojej klasie jakość obrazu o odświeżaniu 30 klatek na sekundę w rozdzielczości VGA.

 

Automatycznie reaguje na ruch

Model AXIS M1031-W wyposażony jest dodatkowo w bezprzewodowy interfejs (IEEE802.11g) oraz pasywny czujnik podczerwieni (PIR), dzięki któremu możliwe jest wykrywanie ruchu także w ciemności. Biały LED w momencie wykrycia ruchu automatycznie, lub na polecenie operatora, oświetla wskazany obszar. Wbudowany mikrofon i głośniki umożliwiają natomiast dwukierunkową obsługę audio.

Wideo plus skanowanie

Wszystkie kamery z serii AXIS M10 przesyłają wiele strumieni wideo o wysokiej rozdzielczości w formacie H.264, Motion JPEG, jak również MPEG-4 Part 2, przy zapisie pełnej ilości klatek na sekundę. Dodatkowo, technologia progresywnego skanowania zapewnia pozbawiony zniekształceń obraz ruchomych obiektów.

„Nowe kamery Axis Communications to propozycja zarówno dla małego biznesu, jak i użytkowników indywidualnych. Połączenie zaawansowanych funkcji z eleganckim wyglądem kamer serii M10 sprawia, że znakomicie uzupełniają one szerokie portfolio dostępnych na rynku urządzeń do wideomonitoringu Axis” – powiedział Edwin Roobol, Regional Manager, Axis Communications.

Seria kamer sieciowych AXIS M10 jest oferowana wraz z rozbudowanym oprogramowaniem do obróbki wideo oraz aplikacją AXIS Camera Station. Kamery dostępne są już od stycznia 2009 r. u dystrybutorów i partnerów Axis Communications w Polsce.

Monitoring małego biura

""

 


Pobierz więcej artykułów
Pobierz więcej  redakcja
Pobierz więcej z Maszyneria

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Badanie UEK: stacje bazowe nie wpływają na wartość nieruchomości

Dostatecznie gęste rozmieszczenie masztów telefonii komórkowych jest gwarantem dostępu do …