Home Maszyneria Kodak: skaner w kamerze

Kodak: skaner w kamerze

0
0
98

Taka konstrukcja skanera to istotny atut – brak jest elementów wymagających wymiany, jak rolki czy separatory dokumentów, przez co użytkownik nie ponosi dodatkowych kosztów eksploatacji. SceyeX wykonuje bardzo dobrej jakości skany w rozdzielczości 300 dpi, co jest zasługą sensora 10 Mpix. Sam proces skanowania jest bardzo łatwy – wystarczy w polu widzenia kamery położyć dokument i wybrać opcję skanowania. W przypadku spiętych kartek, książki czy czasopisma proces skanowania może się odbywać nawet w trakcie przeglądania dokumentu. ""

Kodak SceyeX bazuje na standardowym sterowniku TWAIN, co pozwala na integrację urządzenia z systemami do przechwytywania dokumentów – podobnie, jak jest to w przypadku tradycyjnego skanera dokumentowego. Urządzenie zasilane jest za pomocą złącza USB, natomiast aplikacja Multipage Assistant umożliwia tworzenie wielostronicowych plików PDF oraz TiFF.

Nowy skaner marki Kodak dostępny jest w dwóch wersjach

  • SceyeX – zaprojektowany do w pełni automatycznego przechwytywania dużej ilości dokumentów ze znakomitą jakością,
  • SceyeX Mono-Pro – specjalna wersja urządzenia bez trybu kolorowego z udoskonaloną ostrością i jasnością przechwytywanych obrazów.

Dostępność, gwarancja, ceny
Skanery Kodak: SceyeX i SceyeX Mono-Pro są już dostępne w Veracomp. Obie wersje objęte są 36-miesięczną gwarancją producenta, realizowaną w trybie AUR (Advanced Unit Replacement).
Ceny SRP netto

  • Kodak SceyeX – 799 EUR
  • Kodak SceyeX Mono-Pro – 1 090 EUR


 

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

W ciągu dwóch lat 85% osób pracujących w branży oprogramowania będzie korzystać z AI [Raport]

Trzy na pięć organizacji uważa, że możliwość wdrażania innowacyjnych rozwiązań to najwięks…