Home Maszyneria Kolorowy tablet

Kolorowy tablet

3 min
0
0
87

„Ekrany o przekątnej zbliżonej do 8 cali cieszą się coraz większą popularnością wśród użytkowników. To jeden z dynamiczniej rozwijających się segmentów rynku tabletów. Większa powierzchnia ekranu pozwala m.in. na bardziej naturalne przeglądanie stron internetowych przy pionowym ustawieniu tabletu. Oferuje też większy obszar roboczy do pracy z programami np. biurowymi. Jednocześnie Colorovo CityTab Lite 8”  to wciąż urządzenie bardzo mobilne, a wydajna bateria pozwala na 5 godzin pracy” – powiedział  Maciej Michalski, Business Product Manager marki Colorovo.

Dodatkowo, Colorovo CityTab Lite 8” bez obaw można włożyć do plecaka czy torebki. Ekran urządzenia został pokryty szkłem, dzięki czemu jest dużo bardziej odporny na zarysowania. Nowy tablet Colorovo dostępny będzie w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i białej.

  • Tablet, zarówno w czarnej jak i białej odsłonie, prezentuje się bardzo atrakcyjnie i nowocześnie. Obudowa urządzenia wykonana została z tworzyw sztucznych. Jest matowa, więc łatwiej utrzymać ją w czystości i nie pozostają na niej ślady palców. Urządzenie oferuje wydajny dwurdzeniowy procesor Rockchip 3168, ARM Cortex A9, o częstotliwości taktowania 2×1.2 GHz, z podwójnym układem graficznym Mali 400. Podzespoły tabletu w połączeniu z nowoczesną wersją systemu operacyjnego Android 4.2 Jelly Bean pozwalają na bardzo wygodne użytkowanie i sprawne korzystanie z aplikacji i internetu.

Nowy tablet Colorovo to kolejna odsłona linii Lite, przeznaczonej dla użytkowników dopiero rozpoczynających swoją przygodę z elektroniką użytkową, dlatego oferowany jest w bardzo korzystnej cenie. 

  • Sugerowana cena detaliczna to 449 złotych.
Pobierz więcej artykułów
Pobierz więcej  redakcja
Pobierz więcej z Maszyneria

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Jak nadrobić 10 lat zacofania i zdążyć do 2035 roku?

Przez najbliższe 3 lata sprzedaż samochodów elektrycznych musi wzrosnąć aż 12-krotnie, aby…