Home Na czasie Komputery Optimus na rynku

Komputery Optimus na rynku

0
0
80

Spółka AB wprowadziła do sprzedaży 4 linie produktowe komputerów marki Optimus.

  • Optimus Diamond to linia nowoczesnych komputerów multimedialnych, które mogą być narzędziem zarówno do nauki, jak i spełniać rolę centrum multimedialnego dla całej rodziny.
  • Optimus Platinium skierowane są do użytkowników biznesowych. Urządzenia te wyposażono w szereg technologii ułatwiających codzienną pracę. Modele z tej serii zbudowane są w oparciu o najnowsze komponenty i oprogramowanie.
  • Optimus Graphite – rodzina wysokowydajnych stacji roboczych przeznaczonych do nawet najbardziej skomplikowanych zadań obliczeniowych. Każdy z modeli opiera się na najnowocześniejszych technologiach. Produkty wyposażone są w dedykowane karty graficzne i pojemne dyski twarde. Całość zestawu uzupełniają najmocniejsze procesory serii i7 oraz Xeon współpracujące z 32GB pamięci operacyjnej.
  • Optimus Carbon – komputery z tej grupy przeznaczone są do zadań w trudnych warunkach (wysokie zapylenie, wysoka lub niska temperatura, duża wilgotność). Ponadto rozwiązania zastosowane w tych konfiguracjach pozwalają uniknąć mechanicznych uszkodzeń.
  • Optimus X to seria urządzeń dla graczy. Modele cechują się dobrymi osiągami technicznymi oraz odważnym i nowoczesnym designem.
  • Optimus Pure to linia urządzeńdedykowana osobom, dla których technologia jest kwestią nowoczesnego i ekskluzywnego designu. Śnieżnobiały kolor podkreśla elegancję produktów.

Komputery Optimus produkowane są w fabryce Grupy AB w Czechach, która korzysta ze sprawdzonych i zaufanych dostawców oraz dba o wysoką jakość urządzeń. Produkcja odbywa się zgodnie z normami ISO 9001/14001.

Komputery dostępne są w cenach: Linia Diamond – od 1549 do 4199 zł, Platinium – od 1799 do 2499 zł, Carbon – od 2249 do 3299 zł.

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

W ciągu dwóch lat 85% osób pracujących w branży oprogramowania będzie korzystać z AI [Raport]

Trzy na pięć organizacji uważa, że możliwość wdrażania innowacyjnych rozwiązań to najwięks…