Home Na czasie Koniec ery flamastra?

Koniec ery flamastra?

6 min
0
0
99

Drukarka to brzmi poważnie, a raczej drogo. Jak się jednak okazuje najprostsza choć kosztuje około 100 zł , dość szybko może się zwrócić gdyż koszt pojedynczej naklejki to zaledwie kilka groszy. Jeśli uwzględnimy czas stracony np. przy adresowaniu kopert rozwiązanie staje się mocno konkurencyjne w stosunku do legendarnego flamastra.

Drukarki etykiet umożliwiają sprawne tworzenie firmowej korespondencji seryjnej, skuteczne są również podczas archiwizowania dokumentacji przedsiębiorstwa. Codzienne ich stosowanie wpływa na optymalizację czasu i kosztów pracy małej firmy.

Dzięki wprowadzonej w tym roku na rynek drukarce DYMO LabelWriter 450 tworzenie korespondencji seryjnej jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Oprogramowanie DYMO, dostarczane gratis przy zakupie drukarki, pozwala na szybki import bazy kontaktów z arkusza Excel, programu Outlook lub pliku CSV. Następnie wystarczy zaznaczyć wybrane adresy do wysyłki korespondencji, wprowadzić liczbę etykiet i wcisnąć przycisk drukowania. Model DYMO LabelWriter 450 Turbo drukuje do 71 etykiet na minutę. Drukarki DYMO LabelWriter umożliwiają także tworzenie zaawansowanych opisów na samoprzylepnych etykietach różnej wielkości. Model DYMO LabelWriter 4XL przygotowuje wydruki o wymiarach 10×16 cm, dzięki czemu na jednej etykiecie można umieścić, oprócz adresu odbiorcy, także logo firmy, informację o zawartości przesyłki, wizerunek towaru, czy kod kreskowy. Nieodzowne w codziennej pracy biurowej są również etykiety DYMO do oznaczania płyt CD, segregatorów, teczek czy identyfikatorów.

Efektywna współpraca

Oprogramowanie DYMO jest kompatybilne z popularnymi programami pakietu MS Office (takimi jak Word, Excel, Access, Outlook), współpracuje także z szeroko rozpowszechnionymi programami dla małych i średnich firm: CDN Optima, PolkaSQL, Subiekt GT, Wa-Pro. Dzięki temu etykiety można drukować z poziomu każdego z wyżej wymienionych programów, bez konieczności uruchamiania software’u DYMO.

Wśród tegorocznych nowości DYMO są także urządzenia umożliwiające tworzenie estetycznych i trwałych opisów na taśmach, w celu oznaczania biurowych szaf, szuflad i półek. Wydrukowane taśmy z powodzeniem można stosować również do znakowania teczek i koszulek z dokumentami. W tym celu wystarczy uruchomić jedno z przenośnych urządzeń: DYMO LabelManager 260P lub DYMO LabelManager 360D, wprowadzić tekst i jego format, a następnie wcisnąć przycisk drukowania. Wszystko wymaga kilku prostych kroków. Stworzone specjalnie dla drukarek DYMO LabelManager taśmy DYMO D1 wykonane są z wodoodpornego tworzywa sztucznego. Przyklejają się do większości płaskich powierzchni i dają się łatwo usunąć bez pozostawiania śladów. Taśmy odporne są na promieniowanie UV i wytrzymują w temperaturach od -18 do +90 st.C. Technologia druku stosowana w drukarkach etykiet DYMO nie wymaga użycia tuszów ani tonera. Taśmy stosowane w najnowszych modelach DYMO LabelManager dostępne są w 12 kolorach i 4 szerokościach (od 6 do 19 mm).

Wprowadzeniu na rynek nowych modeli DYMO towarzyszy promocja sprzedażowa pod nazwą „Zaszalej na zakupach z DYMO”, skierowana do wszystkich użytkowników, którzy zdecydują się na zakup co najmniej jednej drukarki DYMO do końca grudnia br. Kupno drukarki, wybranej spośród modeli objętych promocją, premiowane jest bonem upominkowym do wykorzystania w markowych sklepach takich jak: Media Markt, Douglas, Decathlon czy Pixmania.


Pobierz więcej artykułów
Pobierz więcej  redakcja
Pobierz więcej z Na czasie

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Technologiczna rewolucja na rynku wynajmu sprzętu i maszyn budowlanych

Firma PreferRent oferuje pierwszą w Polsce aplikację umożliwiającą zautomatyzowane wyszuki…