Home Na czasie Korzystaj z innowacyjnych technologii SAS i buduj lojalność klientów.

Korzystaj z innowacyjnych technologii SAS i buduj lojalność klientów.

0
0
85

Jeśli szukasz sposobu na poprawę swoich działań marketingowych i lepsze zrozumienie potrzeb swoich klientów, to mamy dla ciebie dobrą wiadomość. SAS, globalny lider w dziedzinie analityki i sztucznej inteligencji, udostępnił swoje flagowe rozwiązanie klasy Martech, SAS Customer Intelligence 360, w AWS Marketplace.

AWS Marketplace to cyfrowy katalog, który umożliwia łatwe wyszukiwanie, testowanie, zakup i wdrażanie oprogramowania działającego na platformie Amazon Web Services (AWS). To idealne miejsce dla firm, które chcą skorzystać z zalet chmury i zyskać dostęp do najnowszych technologii.

SAS Customer Intelligence 360 to zaawansowane narzędzie analityczne, które pomaga firmom tworzyć i realizować skuteczne strategie customer experience. Dzięki wykorzystaniu technologii AI i podejmowaniu decyzji w czasie rzeczywistym, SAS Customer Intelligence 360 pozwala na dostosowywanie komunikacji marketingowej do indywidualnych preferencji i zachowań klientów na różnych kanałach i urządzeniach.

SAS Customer Intelligence 360 jest wysoko oceniane przez analityków rynku i wspiera globalne marki w budowaniu zaangażowania i lojalności klientów. Teraz możesz również skorzystać z tego rozwiązania dzięki AWS Marketplace i wzbogacić swoje własne rozwiązania klasy Martech.

„SAS Customer Intelligence 360 na platformie AWS, to istotne wsparcie dla naszej strategii w zakresie personalizacji i budowania zaangażowania klientów. Rozwiązanie SAS pomogło nam wykorzystać dostępne dane do stworzenia wyjątkowych relacji z kibicami, dzięki czemu nasz klub konsekwentnie plasuje się w czołówce ligi pod względem poziomu satysfakcji klientów” –  powiedział Jay Riola, starszy wiceprezes ds. strategii biznesowej w Orlando Magic.

„Rozwiązanie SAS Customer Intelligence 360 było rozwijane i wdrożone na platformie AWS od momentu jego powstania w 2014 roku. Ta relacja ma kluczowe znaczenie dla naszej zdolności do dostarczania zwinnej, wiodącej na rynku platformy w modelu SaaS” – powiedział Mike Blanchard, wiceprezes, SAS. „Obecność w AWS Marketplace sprawia, że nasza oferta SAS Customer Intelligence 360 jest dostępna dla jeszcze większej grupy innowacyjnych klientów. Będziemy kontynuować nasze działania, aby platforma ta oraz pozostałe produkty SAS były dostępne dla coraz szerszej grupy użytkowników.”

Dowiedz się więcej na stronie AWS Marketplace dla SAS Customer Intelligence.

 

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Inwestycje w cyberbezpieczeństwo mogą odblokować innowacyjność firm

– 84 proc. firm uważa, że w ich organizacjach kwitnie kultura innowacji, ale widzimy rozdź…