Home Maszyneria Logitech przedstawia klawiaturę MX Keys Mini.  

Logitech przedstawia klawiaturę MX Keys Mini.  

5 min
0
0
1,292

Firma Logitech zaprezentowała dziś nowe klawiatury MX Keys Mini i MX Keys Mini dla komputerów Mac. Wszystkie najlepsze cechy MX Keys zostały zamknięte w nowej, minimalistycznej formie, która sprawdzi się w każdych warunkach. 

Klawisze MX Keys Mini zostały zaprojektowane w układzie Perfect Stroke i rozkładają siłę nacisku równomiernie na powierzchni, dzięki czemu każde naciśnięcie jest ciche, naturalne i płynne – nawet to przy krawędzi klawisza. Mniejszy rozmiar klawiatury umożliwia również wyrównanie ramion podczas siedzenia i pozwala umieścić mysz bliżej klawiatury, co przekłada się na lepszą postawę i ergonomię. Zwiększona stabilność klawiszy optymalizuje szybkość reakcji, a wyczuwalne dotykiem wskazówki dotyczące ułożenia dłoni ułatwiają orientację palców i pozwalają zachować płynność pracy. W MX Keys Mini dostępne są trzy nowe funkcje: klawisz dyktowania (funkcja dostępna w systemach Windows i macOS, dostępna w wybranych krajach), klawisz wyciszania/wyłączania mikrofonu oraz klawisz emoji. 

Oferując szybkie ładowanie przez USB-C, MX Keys Mini łatwo łączy do trzech urządzeń bezprzewodowych z Bluetooth® Low Energy i jest kompatybilny z Windows®, Chrome, Linux i Android, macOS, iOS, iPadOS, Bluetooth i odbiornikiem Logi Bolt USB. MX Keys Mini dla Mac jest zoptymalizowany dla macOS, iOS i iPadOS. 

Klawiatury MX Keys Mini pasują do każdej osobowości dzięki trzem kolorom – różowemu, bladoszaremu i grafitowemu – i dobrze współgrają z myszami z serii Master, umożliwiając zbudowanie kompletnego zestawu MX. 

Wszystkie produkty zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu nie tylko doskonałego rozwiązania do pracy, ale również zminimalizowaniu negatywnego wpływu na środowisko. Część plastikowych komponentów myszy MX Keys Mini jest wykonana z plastiku pochodzącego z recyklingu (PCR) – 30% w przypadku grafitu i 12% w przypadku jasnoszarego i różowego koloru. Program PCR firmy Logitech ilustruje zaangażowanie marki w projektowanie z myślą o zrównoważonym rozwoju i zdolność do wprowadzania innowacji w celu nadania materiałom drugiego życia, co pomaga zmniejszyć wpływ naszej branży na emisję dwutlenku węgla. Do końca 2021 roku połowa obecnej linii myszy i klawiatur Personal Workspace firmy Logitech będzie zawierać pewien poziom plastiku PCR, a nowe produkty będą używać plastiku PCR, gdzie tylko będzie to możliwe. Papierowe opakowanie MX Keys Mini jest również pozyskiwane z lasów z certyfikatem FSC(R), co odzwierciedla zaangażowanie firmy Logitech we wspieranie odpowiedzialnego zarządzania światowymi lasami. 

Cena i dostępność

Logitech MX Keys Mini i MX Keys Mini for Mac będą dostępne od dziś na stronie Logitech.com i u wielu sprzedawców na całym świecie. Sugerowana cena detaliczna MX Keys Mini i MX Keys Mini dla komputerów Mac wynosi 479 PLN. Klawiaturę MX Keys Mini dla firm będzie można kupić pod koniec października na wybranych rynkach. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą lub odwiedzić stronę Logitech.com/workdesk  

Pobierz więcej artykułów
Pobierz więcej  Robert Kamiński
Pobierz więcej z Maszyneria

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Raport Salesforce: 71% rozwijających się  firm przetrwało pandemię dzięki cyfryzacji Firma…