Home Chmura Microsoft WPC 2013

Microsoft WPC 2013

2 min
0
0
86

WPC 2013 to konferencja organizowana przez Microsoft, dedykowana dla firm partnerskich z całego świata. Jest ona okazją do podsumowania szczególnych osiągnięć Partnerów, a także dialogu na temat aktualnych trendów w branży, które wpływają na strategie firm informatycznych. Hasłem przewodnim tegorocznego spotkania, odbywającego się w Houston (USA),  jest „Accelerating growth. Together” (tłum. Przyspieszamy rozwój. Razem). Konferencja zostanie zainaugurowana serią wystąpień plenarnych i prezentacji, prowadzonych przez przedstawicieli zarządu i najwyższego kierownictwa firmy Microsoft.

  • Tegoroczna edycja tego wydarzenia zgromadzi 16 000 uczestników, w tym blisko 100 przedstawicieli firm partnerskich z Polski. Podczas 4-dniowej konferencji uczestnicy wezmą udział w szeregu prezentacji, paneli i spotkań merytorycznych.
  • W WPC 2013 udział weźmie blisko 130 uczestników z Polski. Wśród nich znajdą się zarówno Partnerzy Microsoft, jak i przedstawiciele polskiego oddziału firmy – w tym Ronald Binkofski, dyrektor generalny, członkowie kierownictwa firmy oraz reprezentanci wszystkich segmentów biznesu oraz wsparcia.
  • W ramach cyklu tzw. Executives Agenda odbędą się 24 spotkania członków najwyższej i wyższej kadry zarządzającej Microsoft w Polsce z prezesami oraz dyrektorami departamentów firm partnerskich.

Ponadto trzy firmy partnerskie, które ukończyły już prestiżowy warsztat strategicznego rozwoju, wezmą udział w spotkaniach z przedstawicielami najwyższej kadry zarządzającej Microsoft Corporation z globalnej centrali firmy oraz centrali regionalnej.

 

 

Pobierz więcej artykułów
Pobierz więcej  redakcja
Pobierz więcej z Chmura

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

3 popularne cyberoszustwa finansowe! Sprawdź, jak się przed nimi ustrzec!

Według danych zebranych na zlecenie BIK, aż 84% Polaków obawia się wykorzystania swoich pe…