Home Chmura Microsoft WPC 2013

Microsoft WPC 2013

2 min
0
0
59

WPC 2013 to konferencja organizowana przez Microsoft, dedykowana dla firm partnerskich z całego świata. Jest ona okazją do podsumowania szczególnych osiągnięć Partnerów, a także dialogu na temat aktualnych trendów w branży, które wpływają na strategie firm informatycznych. Hasłem przewodnim tegorocznego spotkania, odbywającego się w Houston (USA),  jest „Accelerating growth. Together” (tłum. Przyspieszamy rozwój. Razem). Konferencja zostanie zainaugurowana serią wystąpień plenarnych i prezentacji, prowadzonych przez przedstawicieli zarządu i najwyższego kierownictwa firmy Microsoft.

  • Tegoroczna edycja tego wydarzenia zgromadzi 16 000 uczestników, w tym blisko 100 przedstawicieli firm partnerskich z Polski. Podczas 4-dniowej konferencji uczestnicy wezmą udział w szeregu prezentacji, paneli i spotkań merytorycznych.
  • W WPC 2013 udział weźmie blisko 130 uczestników z Polski. Wśród nich znajdą się zarówno Partnerzy Microsoft, jak i przedstawiciele polskiego oddziału firmy – w tym Ronald Binkofski, dyrektor generalny, członkowie kierownictwa firmy oraz reprezentanci wszystkich segmentów biznesu oraz wsparcia.
  • W ramach cyklu tzw. Executives Agenda odbędą się 24 spotkania członków najwyższej i wyższej kadry zarządzającej Microsoft w Polsce z prezesami oraz dyrektorami departamentów firm partnerskich.

Ponadto trzy firmy partnerskie, które ukończyły już prestiżowy warsztat strategicznego rozwoju, wezmą udział w spotkaniach z przedstawicielami najwyższej kadry zarządzającej Microsoft Corporation z globalnej centrali firmy oraz centrali regionalnej.

 

 

Chcesz więcej podobnych artykułów?

Najlepsze teksty prosto do Twojej skrzynki!

Zaznaczając poniższe pola potwierdzasz zgodę na wybraną formą kontaktu. Administratorem Państwa danych osobowych jest wydawca czasopisma „Komputer w Firmie” – firma Expert 2000 usługi konsultingowe z siedzibą przy ul. Korkowej 15, 04-502 Warszawa. Oczywiście macie Państwo prawo dostępu i zmiany swoich danych. Dane osobowe podane przez Państwa będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania, a jeśli udzielili Państwo określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: redakcja@komputerwfirmie.org

Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie, klikając link w stopce naszych e-maili. Aby uzyskać informacje na temat naszych praktyk dotyczących prywatności, odwiedź naszą stronę internetową.Nie obawiaj się - my nie spamujemy!

Pobierz więcej artykułów
Pobierz więcej  redakcja
Pobierz więcej z Chmura

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

4 nieoczywiste zastosowania kamer wewnętrznych

Jeszcze kilkanaście lat temu inwestowały w nie głównie mniejsze i większe firmy. Obecnie m…