Home Na czasie Mieszkańcy Warszawy i Poznania patrzą w przyszłość – doczekali się możliwości płatności spojrzeniem!

Mieszkańcy Warszawy i Poznania patrzą w przyszłość – doczekali się możliwości płatności spojrzeniem!

0
0
81
Płatność spojrzeniem jest już dostępna w nowych miastach. Od 5 listopada z tej innowacyjnej usługi mogą skorzystać mieszkańcy Warszawy i Poznania. Terminale eyePOS 2.0 znajdą w salonach Komputronik w centrum handlowym Arkadia i Posnania. PayEye uruchomiło tym samym możliwość zamówienia innowacyjnego i jedynego na świecie terminale eyePOS partnerom z całej Polski.
Komputronik jako pierwsza sieć w Polsce i na świecie w połowie października wprowadził płatność spojrzeniem w swoim wrocławskim salonie. Pilotaż okazał się wielkim sukcesem, ponieważ od 5 listopada z usługi PayEye mogą skorzystać klienci firmy w jej warszawskim i poznańskim salonie.
– Cieszę się, że zaledwie po dwóch tygodniach od pierwszego wdrożenia nasz partner zdecydował się na instalację eyePOS-ów w swoich kolejnych salonach. Płatność spojrzeniem po raz pierwszy pojawi się w Warszawie oraz Poznaniu. Ta ekspansja daje nam możliwości dotarcia do nowych klientów, a także do bliższego zaprezentowania naszej usługi niezwykle interesującym rynkom. Jestem pewien, że wielu mieszkańców Warszawy i Poznania, równie szybko jak wrocławianie, przekona się do płatności spojrzeniem – mówi Daniel Jarząb, prezes zarządu PayEye. – Myślę, że rozszerzenie zakresu naszego działania będzie też impulsem dla innych firm do skorzystania z tej formy płatności. Marki muszą podążać za światowymi trendami, a my je kreujemy. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu za pośrednictwem formularza w strefie biznesu na naszej stronie i wdrożenia płatności spojrzeniem w swoich firmach – dodaje Jarząb.
PayEye to technologia pozwalająca na nowoczesne płatności biometryczne. Wraz z nową aplikacją oraz udoskonalonym terminalem eyePOS 2.0, umożliwia realizację transakcji płatniczych z wykorzystaniem fuzji biometrii oka i twarzy. Realizacja płatności jest bardzo prosta. Wystarczy pobrać dedykowaną, darmową aplikację, założyć konto, zrobić selfie i podpiąć swoją kartę płatniczą. Dzięki temu idąc na zakupy nie ma potrzeby wyjmowania gotówki, telefonu lub portfela. Płatność zrealizujemy spojrzeniem.
PayEye to technologia zapewniająca obecnie najbezpieczniejszą formę realizowania płatności na świecie. Terminal eyePOS jest zabezpieczony przed każdą formą wycieku danych. Dane przekazywane są jedynie w ramach zamkniętej infrastruktury poprzez szyfrowane połączenie. Do realizacji płatności wykorzystywane są tokeny, czyli zaszyfrowana postać karty płatniczej. Generowaniem tokenów oraz zapewnieniem bezpieczeństwa transakcji zajmuje się ITCARD – polski lider w przetwarzaniu transakcji bankomatowych oraz elektronicznych transakcji płatniczych dla banków i instytucji finansowych.
Do końca roku PayEye chce wprowadzić na rynek 300 urządzeń na terenie całego kraju.

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Pierwszy na świecie benchmark dużych modeli językowych AI. Wiesz, co wybrać!

Salesforce wprowadził pierwszy na świecie benchmark LLM, który ma pomóc firmom w ocenie sz…