Home Na czasie Muzodajnia – czyli muzyka za grosze

Muzodajnia – czyli muzyka za grosze

0
0
144

Przygotowana przez Plus oferta jest przełomem na polskim rynku – jej innowacyjność polega na niezwykle atrakcyjnym modelu opłat. Miesięczny ryczałt w kwocie 5, 10 lub 20 zł umożliwia ściągnięcie odpowiednio 25, 100 lub 250 utworów. W efekcie cena za ściągnięty plik muzyczny jest najniższa na rynku. Tylko w ofercie Music Pack za średnią cenę jednej płyty CD w sklepie można pobrać ponad 250 utworów, co stanowi równowartość ok. 20 płyt.

Muzykodajnia dostępna jest w wariantach dostosowanych do potrzeb różnych grup klientów:

Music Pack – oferta dla nowych klientów Mix Plus

– Muzyczny Sklep Plusa – dla abonentów Plus i MixPlus

– Muzyczna Wypożyczlnia – dla wszystkich klientów Polkomptel

– Sklep E-muzyka – dla wszystkich internautów (nie tylko  klientów Polkomtela)

„Plus poprzez swoją nową ofertę idealnie wpisuje się w ten globalny trend i po raz kolejny wyznacza kierunki rozwoju dla całego rynku – powiedział Jarosław Bauc, Prezes Zarządu, Dyrektor Generalny Polkomtel SA – Muzodajnia to profesjonalny, bogaty w treści kompleksowy serwis muzyczny, w którym zakup muzyki będzie średnio ok. 20 razy tańszy niż w tradycyjnym sklepie. Jestem przekonany, że tak atrakcyjna cena oraz szeroka oferta muzyczna zdecydują o sukcesie tego projektu.”

Muzyczny pakiet

Mix Plus Music Pack to oferta dla nowych użytkowników MixPlusa, w której poza telefonem z kartą pamięci nawet do 4 GB, bezprzewodowymi stereofonicznymi słuchawkami bluetooth klienci otrzymają dostęp do Muzodajni. Dodatkowo w ramach promocji „Spróbuj za darmo” w ciągu 14 dni od momentu założenia konta w usłudze każdy internauta może ściągnąć na próbę 10 utworów zabezpieczonych DRM i przez dwa tygodnie słuchać bez ograniczeń.

Jak zapowiada Krzysztof Kilian, Dyrektor ds. Marketingu Polkomtel SA – „Plus obejmie pozycję lidera w tym segmencie rynku. Dlaczego miałoby nam się nie udać? Już kilka przykładów biznesowych w naszym kraju pokazało, że Polacy potrafią stworzyć rozwiązania, które u nas przyjmują się lepiej niż rozwiązania światowe. Tak było z Allegro, które odniosło większy niż eBay, tak było z Gadu Gadu które wygrało z międzynarodowymi komunikatorami. Jak więc widać, autorskie, polskie rozwiązania mają w naszym kraju szansę dużego powodzenia.” Czy te słowa przełożą się to na 400 tysięcy użytkowników których zamierza pozyskać Plus – przekonamy się niebawem.



Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Cyfryzacja biznesu w Polsce: firmy powinny przyspieszyć obrany kurs

Jedna trzecia firm w Polsce zamierza zwiększać wydatki na realizację transformacji cyfrowe…