Home Na czasie Nawigacja do iPhone

Nawigacja do iPhone

0
0
172

Po Europie, profesjonalne, onboard’owe rozwiązanie nawigacyjne pojawi się później w sklepie Apple dla Ameryki Północnej; przygotowywana jest wersja dla Australii.  

”Dzięki oprogramowaniu MobileNavigator, iPhone 3G i nowy iPhone 3G S są teraz kompletnymi urządzeniami, z pełni funkcjonalną nawigacją, którą dzięki rozmiarowi samego urządzenia jest zawsze pod ręką, czy to w domu, czy za granicą” – powiedział Gerhard Mayr, zarządzający działem rozwiązań dla telefonów komórkowych  Navigon.  

Navigon na OS 3.0

Do działania nawigacji wymagane jest tylko zainstalowanie najnowszego systemu operacyjnego dla iPhone’a – Apple OS 3.0. MobileNavigator dla iPhone będzie dostępny w dwóch wersjach: już teraz można ściągnąć edycję z mapami całej Europy, a w najbliższym czasie pojawi się bezpłatna wersja LITE, bez możliwości nawigowania, ale z najnowszymi mapami i wyświetlaniem celów specjalnych (POI). Będzie też miała tryb symulacji, który pokaże, jakie możliwości ma pełna wersja oprogramowania firmy NAVIGON. Wersja LITE będzie działać także na iPod’ach.

"Tworząc oprogramowanie MobileNavigator dedykowane urządzeniom iPhone, firma NAVIGON robi ważny krok w kierunku nawigacji dla telefonów komórkowych. Jak bardzo użytkownicy iPhone’ow czekali na takie profesjonalne oprogramowanie nawigacyjne może świadczyć zainteresowanie MobileNavigator’em w sklepie AppStore – po zaledwie dwóch dniach dostępności jest jedną z najbardziej popularnych aplikacji” – powiedział Egon Minar, prezes firmy Navigon.  

Unikalne funkcje nawigacji

Wszechstronny MobileNavigator zawiera takie funkcje jak Rzeczywisty Wygląd Skrzyżowań (Reality View Pro), Asystenta Pasa Ruchu (Lane Assistant Pro), Asystenta Prędkości (Speed Assistant), tryb dzienny i nocny, a także wyświetlanie celów specjalnych wzdłuż naszej trasy, co wyróżnia go od innych rozwiązań na rynku.

Dodatkowo, oprogramowanie zostało precyzyjnie dostosowane do specyficznych cech iPhone’a, dzięki czemu na przykład ekran dopasowuje sie do położenia urządzenia po jego obróceniu. Dostępne jest także inteligentne wprowadzanie adresu docelowego, czy nawigowanie do kontaktów w książce adresowej.

Jeżeli iPhone używany jest do rozmowy w trakcie nawigowania, funkcja nawigacji wznawiana jest automatycznie po zakończeniu połączenia.

MobileNavigator dla iPhone’a został dostosowany do intuicyjnego interfejsu użytkownika urządzenia, dzięki czemu oferuje komfortowe, bezpieczne i profesjonalne nawigowanie w kieszonkowym formacie” – dodaje Gerhard Mayr.

Ceny, dostępność

Do końca czerwca pełna wersja MobileNavigator z mapami 40 krajów Europy będzie dostępna w specjalnej cenie 74,99 Euro. Wersja z mapami regionu będzie wkrótce dostępna także w obniżonej cenie 49,99 Euro. Od lipca wersja regionalna będzie kosztować 69,99 Euro, a wersja z mapami 40 krajów Europy – 99,99 Euro.

1 milion sprzedanych w 3dni – nowy iPhone


Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Trend: nie kupuj auta – wynajmij i używaj

Dla wielu przedsiębiorstw samochód jest niezbędnym narzędziem do prowadzenia działalności,…