Home Na czasie Netgear z darmowym serwisem

Netgear z darmowym serwisem

2 min
0
0
125

Na wybrany asortyment nie trzeba więc kupować dodatkowego kontraktu serwisowego, gdyż jest on już wliczony w cenę urządzenia.

Globalny dostawca urządzeń sieciowych dla przedsiębiorstw, firma NETGEAR, oferuje w wybranych krajach, w tym teraz także w Polsce, bezpłatną usługę serwisową NBD – Next Business Day. Objęte są nią wybrane produkty globalnej marki, zaprojektowane pod kątem średnich przedsiębiorstw. W ramach gwarancji zakupionego urządzenia, firma otrzymuje w razie awarii bezpłatną wymianę sprzętu na sprawny produkt w swojej siedzibie już następnego dnia roboczego.

  • Serwis telefoniczny funkcjonuje od poniedziałku do piątku, między godziną 8 a 17, natomiast awarię można też zgłaszać online 24h/7 przez wszystkie dni w roku na dedykowanej stronie pod adresem: https://my.netgear.com/myNETGEAR/support.asp.

Urządzenia objęte bezpłatnym serwisem NBD to między innymi w pełni zarządzalne switche, 12-, 14- i 24-portowe, a także modele z nowej serii M4100, pamięci masowe ReadyNAS i ReadyDATA oraz urządzenia do kontroli sieci bezprzewodowej WiFi.

  • Pełna lista produktów objętych usługą NBD w ramach gwarancji znajduje się na pod adresem: http://prosupport.netgear.com/covered_products.html. Serwis NBD dostępny jest dla tych urządzeń przez 3 lata od daty zakupu, istnieje też możliwość zakupienia oddzielnego kontraktu na 5 lat.
Pobierz więcej artykułów
Pobierz więcej  redakcja
Pobierz więcej z Na czasie

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Badanie UEK: stacje bazowe nie wpływają na wartość nieruchomości

Dostatecznie gęste rozmieszczenie masztów telefonii komórkowych jest gwarantem dostępu do …