Home Maszyneria Nowe pamięci HyperX

Nowe pamięci HyperX

0
0
99


Dla Sandy Bridge

HyperX Pnp jest zaprogramowana w szybszej frekwencji  i w momencie zadokowania do systemu pracującego na chipsecie Sandy Brigde, automatycznie dostosowuje się do pracy w częstotliwościach pomiędzy 1600 MHz a 1866 MHz zarówno na desktopach, jak i w laptopach.

JEDEC

Moduł charakteryzuje się także zastosowaniem rozwiązania JEDEC,  umożliwiającym wydajną pracę w napięciu zaledwie 1,5V, a więc poniżej standardu XMP. Dużą zaletą jest łatwość instalacji: PnP działa zaraz po zamontowaniu – system automatycznie rozpoznaje szybszą pamięć bez konieczności regulacji ustawień w BIOS-ie. HyperX® Plug and Play jest także wstecznie kompatybilna z wcześniej wprowadzonymi pamięciami z serii DDR3.

Zespół inżynieryjny HyperX  wykazał się dużą innowacyjnością projektując HyperX Plug and Play. Brak konieczności regulacji ustawień w systemie BIOS, zastosowanie rozwiązania JEDEC oraz kompatybilność wsteczna z DDR3 – dzięki tym rozwiązaniom pamięci HyperX Plug and Play z pewnością spotkają się z dużym zainteresowaniem ze strony użytkowników” powiedział Paweł Śmigielski Dyrektor Regionalny na Europę Środkową i Wschodnią w Kingston Technology.

Pamięci Kingston HyperX Plug and Play objęte są dożywotnią gwarancją oraz wsparciem technicznym producenta. Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej: www.kingston.com/europe


 

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

W ciągu dwóch lat 85% osób pracujących w branży oprogramowania będzie korzystać z AI [Raport]

Trzy na pięć organizacji uważa, że możliwość wdrażania innowacyjnych rozwiązań to najwięks…