Home Maszyneria Nowe rozwiązania Cisco dla MSP

Nowe rozwiązania Cisco dla MSP

0
0
122

Wprowadzone rozwiązania umożliwią firmom wsparcie w rozwoju działalności, podwyższenie poziomu bezpieczeństwa i zwiększenie wydajności, przy jednoczesnej kontroli kosztów. Z myślą o jeszcze lepszym wykorzystaniu  nowoczesnych technologii, przez małe przedsiębiorstwa, firma Cisco udostępnia również zaawansowaną pomoc techniczną oraz rozszerza zakres gwarancji na produkty tej klasy.

Przełączniki Cisco 300

To nowa rodzina ekonomicznych, energooszczędnych przełączników zarządzanych, które zużywają do 74% mniej energii. Zapewniają wyższą jakość usług oraz zabezpieczeń, dożywotnią gwarancję i zaawansowane funkcje wymiany. Obsługa protokołu IPv6 pomaga zbudować nowoczesną, niezawodną sieć spełniającą wymagania przedsiębiorstw. Dodatkowo przełączniki można skonfigurować w prosty sposób. W rezultacie pracownicy zyskują dostęp do aplikacji niezbędnych do skuteczniejszego prowadzenia działalności.

Telefony IP HDVoice

Dzięki nowym rozwiązaniom firmy Cisco, klienci zyskują dostęp do  komunikacji głosowej w jakości HD (dźwięk szerokopasmowy) we wszystkich telefonach IP Cisco dla małych firm.

  • Cisco SPA 300 to ekonomiczne, podstawowe telefony IP, wyposażone w rozbudowane funkcje obsługiwane przez systemy Cisco Unified Communications serii 500 i systemy telefonii IP udostępniane na zasadzie hostingu.
  • Cisco SPA 525G to bogato wyposażony, bezprzewodowy telefon IP z funkcją Mobile Link, umożliwiającą parowanie urządzenia z telefonem komórkowym., Dzięki temu można w prosty sposób przekierować połączenia między dwoma telefonami i importować kontakty. Telefon IP z obsługą technologii Bluetooth wyposażony jest również w port USB do ładowania telefonu komórkowego.
  • Office Manager to łatwe w obsłudze narzędzie administracyjne, specjalnie dostosowane do potrzeb małych przedsiębiorstw. Przy jego użyciu administrator biura lub informatyk może obsługiwać rutynowe zadania operacyjne związane z systemem Cisco Smart Business Communications.
  • Cisco Advanced Video Monitoring System (AVMS) to oprogramowanie zapewniające prostą obsługę i wysoką jakość monitoringu i kontroli. Zostało ono  wyposażone w zaawansowane funkcje analityczne przeznaczone dla systemów nadzoru wideo w małych firmach, złożonych z maksymalnie 64 kamer. Po wykupieniu dodatkowych licencji firmy mogą wykrywać ruch, otrzymywać powiadomienia o zniknięciu lub przeniesieniu przedmiotów oraz integrować kamery wideo z wyposażeniem punktów sprzedaży.

Rozszerzony zakres usług i pomocy technicznej

Pomoc techniczna jest oparta na subskrypcji i dostępna dla wszystkich produktów z oferty Cisco dla małych firm. Usługa oferuje 3-letnią pomoc techniczną obejmującą wymianę wadliwego sprzętu w następnym dniu roboczym, aktualizacje oprogramowania, dostęp do centrum Cisco Small Business Support Center i społeczności Small Business Support Community oraz obsługę czatu internetowego.

Dodatkowo firma Cisco uprościła i rozszerzyła zakres gwarancji dla routerów i przełączników oraz bezprzewodowych punktów dostępu Cisco dla małych firm.


Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Czy sztuczna inteligencja wyleczy branżę medyczną?

Sektor medyczny boryka się obecnie z wieloma problemami i nie zapowiada się, aby w najbliż…