Home Maszyneria Nowe skanery dokumentowe

Nowe skanery dokumentowe

0
0
98

Nowe skanery dokumentowe Kodak stanowią połączenie zaawansowanych technologii skanowania z rozwiązaniami upraszczającymi przetwarzanie dokumentów i obsługę urządzenia. Zastosowane podwójne podświetlenie diodami LED powoduje, że zaraz po uruchomieniu skanery są gotowe do pracy, ponadto LED wpływa na większą wyrazistość detali oraz lepsze odwzorowanie kolorów. Model i3250 przystosowany jest do przetwarzania do 15 tys. stron dziennie, skanuje w trybie duplex do 50 arkuszy na minutę w rozdzielczości 200 oraz 300 dpi, natomiast większą rekomendowaną wydajność dzienną zapewnia Kodak i3450 – nawet do 20 tys. stron i do 90 arkuszy na minutę.

  • Kodak i3250 oraz i3450 gwarantują wiele opcji skanowania, co jest możliwe dzięki zintegrowanej przystawce A4 do skanowania płaskiego (tzw. flatbed). Urządzenia pozwalają na bezproblemowe przetwarzanie do wersji elektronicznej książek (book edge), folderów, zszytych dokumentów, zniszczonych arkuszy, a także paszportów czy plastikowych kart.
  • Skanery są wyposażone w podajnik na 250 kartek. W jednym cyklu skanowania można w nim umieścić arkusze o różnych rozmiarach, co znacznie oszczędza czas użytkownika, który nie musi segregować dokumentów względem ich wielkości. Urządzenia obsługują również arkusze o dużej gramaturze, a także dokumenty o długości nawet 4,1 m. Dzięki temu skanery Kodak mogą stanowić idealne rozwiązanie w przypadku skanowania dokumentów o niestandardowej długości, np. faktur wydrukowanych na drukarce igłowej czy dokumentów medycznych.
  • Na obudowie urządzeń umieszczono przyciski dla funkcji SmartTouch z graficznym wyświetlaczem. Za ich pomocą można szybko definiować proces skanowania dla powtarzalnych czynności – wybierając dany przycisk skaner wykonuje kompleksowe zadanie: przetwarza dokumenty do wybranych parametrów (np. format .pdf czy .jpg) i wysyła w określone miejsce (chmura, email, dział księgowości itp.).

Seria i3000 zawiera w zestawie limitowaną edycję popularnego oprogramowania Kodak Capture Pro pozwalającego na uzyskanie wysokiej jakości obrazów, OCR dokumentów (j. polski) oraz rozpoznanie i separację po czterech typach kodów kreskowych.

  • Skanery Kodak i3250 oraz i3450 są już dostępne w Veracomp oraz w ofertach partnerów handlowych współpracujących z dystrybutorem.

 

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Czy sztuczna inteligencja wyleczy branżę medyczną?

Sektor medyczny boryka się obecnie z wieloma problemami i nie zapowiada się, aby w najbliż…