Home Maszyneria Nowości Asusa

Nowości Asusa

0
0
143

ASUS Transformer Book Trio

ASUS Transformer Book Trio to pierwsze na świecie urządzenie mobilne 3-w-1, łączące w sobie cechy tabletu, notebooka oraz komputera stacjonarnego. 11-calowy, odczepiany ekran oraz dwa systemy operacyjne (Windows 8 oraz Android), które użytkownik może łatwo i wygodnie przełączać, dają dostęp do ponad 700 tys. aplikacji z Google Play Store oraz ponad 50 tys. programów z Windows Store.

  • Transformer Book Trio został zaprojektowany tak, aby przechodzenie z jednego trybu pracy na inny było płynne i bezproblemowe – można rozpocząć przeglądanie stron na tablecie i kontynuować na notebooku, bądź w trybie komputera stacjonarnego. Stacjonarna stacja dokująca została wyposażona w procesor Intel Core i7 czwartej generacji, klawiaturę, oraz wbudowany dysk o pojemności 750GB.
  • Można ją podłączyć do zewnętrznego ekranu. Stacja posiada również dodatkową baterię, która znacznie przedłuża czas pracy tabletu. Urządzenie wyposażono w procesor Intel Atom 2,0 GHz, wyświetlacz IPS Full HD o rozdzielczości 1920 x 1080 oraz wbudowany dysk o pojemności 64 GB.

Nowy ASUS Transformer Pad Infinity

Nowa wersja Transformera Pad infinity to pierwsze urządzenie konwertowalne ASUSa, które pracuje na procesorze NVIDIA Tegra 4 ARM Cortex-A15 z czterema rdzeniami i zegarem o taktowaniu 1,9GHz. 10,1-calowy, wielodotykowy panel IPS posiada wyjątkowo wysoką rozdzielczość – 2560x 1600. System audio SonicMaster gwarantuje doskonałej jakości dźwięk, a wyposażona w touchpad, port USB 3.0 oraz czytnik kart SDXC stacja dokująca znacznie wydłużą czas pracy.

ASUS MeMO Pad HD 7

7-calowy MeMO Pad HD 7, to wydajne urządzenie w bardzo atrakcyjnej cenie – 129 USD za wersję z 8GB pamięci oraz 149 USD za wersję z 16GB. Ważący zaledwie 302 gramy tablet posiada czterordzeniowy procesor oraz dziesięciopunktowy, multidotykowy wyświetlacz IPS (1280×800) o szerokich kątach widzenia (170 stopni).

  • MeMO Pad HD 7 wyposażono również w system audio SonicMaster, a także przednią kamerę 1,2MP i opcjonalną tylną kamerę 5MP. Urządzenie będzie dostępne w czterech kolorach: granatowym, białym, różowym i zielonym.

ASUS Fonepad Note FHD 6

Smartfon z 3G oraz tablet w jednym – Fonepad Note FHD 6 wyposażony jest w dwurdzeniowy procesor Intel Atom Z2560 i panel Super IPS+ o rozdzielczości 1920 x 1080 FullHD. Dzięki wyświetlaczowi o jasności 450 nitów, nowy Fonepad może być komfortowo używany w pełnym słońcu. System ASUS SonicMaster oraz zamontowane z przodu urządzenia głośniki gwarantują wysoką jakość dźwięku. Fonepad Note FHD 6 posiada też rysik, który znacznie ułatwia pracę.

Bezprzewodowy Router RT-AC68U

RT-AC68U jest pierwszym na świecie dwuzakresowym routerem 802.11ac z przesyłem AC1900 o prędkości 1900Mbit/s. RT-AC68U wyposażono w technologię ASUS AiRadar, która zapewnia szybsze połączenie, oraz o 150 proc. większy zasięg niż inne routery. RT-AC68U posiada tryb Router-to-Router Sync, który ułatwia dzielenie się plikami.  Zdjęcia, filmy i inne dokumenty zapisane na podłączonym do routera nośniku USB synchronizują się automatycznie z nośnikami USB podłączonymi do innych kompatybilnych z tą funkcją routerów, bez udziału uruchomionego komputera.

 

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Wynajem długoterminowy coraz bardziej popularny wśród najmniejszych przedsiębiorców

  Przedstawiciele mikro, małych i jednoosobowych firm w Polsce wykazują coraz większe zain…