Home Na czasie Nowości w projektorach edukacyjnych

Nowości w projektorach edukacyjnych

5 min
0
0
64

Epson doskonale rozumie potrzeby nauczycieli, dlatego wprowadził na rynek łatwe w użyciu interaktywne projektory, które znajdą zastosowanie nie tylko w salach lekcyjnych, lecz również w firmach często korzystających ze wspólnej pracy wielu osób.

  • Interaktywne tablice ograniczają użytkowników pod względem rozmiaru, a większy ekran wiąże się ze wzrostem kosztów. Tymczasem ultrabliska projekcja firmy Epson pozwala wyświetlić duży obraz z niewielkiej odległości. W pełni interaktywne modele EB-455Wi oraz EB-465i osiągają rozmiary wyświetlanego obrazu odpowiednio do 97 i 102 cali. Ultrakrótka odległość projekcji oznacza, że nauczyciele mogą dodawać notatki bez rzucania cienia na obszar projekcji, ponieważ 70-calowy obraz można wyświetlić z odległości 15,7 (EB-455Wi) lub 12,5 cm (EB-465i).
  • Notatki, wykresy i dodatkowe informacje można zapisywać za pomocą pióra cyfrowego, dającego pełną kontrolę nad obszarem wyświetlania. Można je także zachować i udostępnić po lekcji. Połączenie zintegrowanego głośnika o mocy 12 W z możliwością podłączenia mikrofonu i złączem audio tworzy naprawdę skuteczny pakiet multimedialny ze standardem plug-and-play.
  • Raphael Payre, menedżer produktów w firmie Epson, mówi " Projektory EB-455Wi oraz EB-465i pomogą nauczycielom wprowadzić do sali lekcyjnej kreatywność i interaktywność. Jak wynika z badań prezentacje audiowizualne skutecznie wspierają naukę i rozwój pamięci dzieci".
  • Projektory Epson EB-455Wi i EB-465i trafią do sprzedaży w marcu 2011 r. Urządznia na rynek brytyjski sa wycenione odpowiednio: na 1 900 GBP oraz 2 069 GBP (netto)

Najważniejsze cechy

 

EB-455Wi

EB-465i

Porównywalnie wysoka moc światła białego i barwnego (lumeny)

2,500

3,000

Rozdzielczość

WXGA

XGA

Łatwe w obsłudze, interaktywne pióro cyfrowe i taca na pióro mocowana na ścianie

tak

tak

Zapisywanie w materiałach notatek, zmian i dodanych informacji

tak

tak

Współpraca z większością programów interaktywnych

tak

tak

Niezwykle krótki rzut pozwala wyświetlić 70-calowy obraz z odległości:

15,7 cm

12,5 cm

Duży, interaktywny obraz (cale)

65-97

68-102

Technologia 3LCD firmy Epson

tak

tak

Opcje bezpieczeństwa, w tym blokada panelu sterowania, hasło i zabezpieczenie antykradzieżowe

tak

tak

Funkcja USB plug-and-play

tak

tak

Gniazdo pamięci USB

tak

tak

Wyświetlaj prezentacje i steruj nimi za pomocą pilota i jednego kabla dzięki wygodnej funkcji wyświetlania USB 2 w 1

tak

tak

Opcjonalny moduł bezprzewodowy 802,11 a/b/g

tak

tak

Zintegrowany głośnik mono 12 W

tak

tak

Wejście na mikrofon i złącze audio

tak

tak

Szybkie uruchomienie, natychmiastowe wyłączenie

tak

tak

Wytrzymały filtr (5 000 godzin)

tak

tak

Zawiera uchwyt do montażu na suficie lub na ścianie

tak

tak

 


 

Chcesz więcej podobnych artykułów?

Najlepsze teksty prosto do Twojej skrzynki!

Zaznaczając poniższe pola potwierdzasz zgodę na wybraną formą kontaktu. Administratorem Państwa danych osobowych jest wydawca czasopisma „Komputer w Firmie” – firma Expert 2000 usługi konsultingowe z siedzibą przy ul. Korkowej 15, 04-502 Warszawa. Oczywiście macie Państwo prawo dostępu i zmiany swoich danych. Dane osobowe podane przez Państwa będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania, a jeśli udzielili Państwo określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: redakcja@komputerwfirmie.org

Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie, klikając link w stopce naszych e-maili. Aby uzyskać informacje na temat naszych praktyk dotyczących prywatności, odwiedź naszą stronę internetową.Nie obawiaj się - my nie spamujemy!

Pobierz więcej artykułów
Pobierz więcej  redakcja
Pobierz więcej z Na czasie

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

4 nieoczywiste zastosowania kamer wewnętrznych

Jeszcze kilkanaście lat temu inwestowały w nie głównie mniejsze i większe firmy. Obecnie m…