Home Maszyneria Monitor Philips 272C4 Crystal Clear

Monitor Philips 272C4 Crystal Clear

0
0
107

Należący do domowej serii C monitor PHILIPS dedykowany jest użytkownikom domowym, którzy wykorzystują monitor do pracy i rozrywki. Monitory PHILIPS z matrycą PLS i rozdzielczością 2560×1440 zostały zaprezentowane już w trakcie marcowych Targów CeBIT 2013.

  • Model PHILIPS 272C4 wyposażony jest w najnowszy typ matrycy PLS (Plane to Line Switching) o rozdzielczości Quad HD, który gwarantuje głębokie odwzorowanie kolorów oraz szerokie kąty widzenia. Użytkownicy szczególnie docenią te właściwości korzystając z opcji Multiview, która pozwala na jednoczesne wyświetlanie obrazu z dwóch różnych urządzeń w trybie Picture In Picture lub Picture By Picture. Przykładowo, w jednej części ekranu można śledzić relację sportową z dekodera telewizyjnego, a w drugiej – wyświetlać przeglądarkę internetową uruchomioną na laptopie.
  • Użytkownik ma do dyspozycji szereg funkcji optymalizujących jakość obrazu, między innymi SmartImage z trybami wyświetlania obrazu dostosowanymi do różnych treści, SmartContrast podnoszącą kontrast obrazu, SmartKolor zapewniającą żywe, bogate odzwierciedlenie barw oraz oprogramowanie SmartControl do samodzielnego dostosowywania parametrów obrazu.
  •  Użytkownicy, którzy chcą korzystać z rożnych form rozrywki mają do swojej dyspozycji szereg złączy, m.in. dwa porty DisplayPort do połączeń łańcuchowych, gniazda HDMI, DVI oraz trzy porty USB 3.0.
  • Wbudowany mikrofon oraz kamera internetowa o rozdzielczości 2 megapikseli umożliwią rozmowy ze znajomymi i z rodziną za pomocą komunikatorów wykorzystujących obraz wideo. Wrażenia dodatkowo potęguje duża przestrzeń 27-calowego ekranu i wysoka jakość obrazu. 

Sugerowana przez producenta cena monitora PHILIPS 272C4QPJKAB wynosi 2 420 PLN z VAT.Produktobjęty jest dwuletnią gwarancją w systemie door-to-door.

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Granty filantropijne na projektyw zakresie cyberbezpieczeństwa

Kyndryl, największy na świecie niezależny dostawca usług dla infrastruktury IT, uruchomił …