Home Na czasie PKP Intercity w drodze do rewolucji w obsłudze klienta dzięki nowemu systemowi CRM

PKP Intercity w drodze do rewolucji w obsłudze klienta dzięki nowemu systemowi CRM

0
0
63

Spółka PKP Intercity właśnie zaszczepiła iskrę innowacji w swoim podejściu do obsługi klienta, zapowiadając start przetargu na zaawansowany system CRM (Customer Relationship Management), który ma być napędzany sztuczną inteligencją. To krok w stronę jeszcze lepszego rozumienia i spełniania potrzeb pasażerów, zarówno w kwestiach marketingowych, jak i sprzedaży oraz bezpośredniej obsługi.

Nowy system to nie tylko technologia; to obietnica bardziej spersonalizowanego podejścia do każdego z nas. PKP Intercity zamierza skupić wszystkie informacje o interakcjach z klientami i historii zakupów w jednym, łatwo dostępnym miejscu. Co to oznacza dla Ciebie? Oferty szyte na miarę Twoich potrzeb i preferencji, szybsze i bardziej celowane wsparcie, gdy tego potrzebujesz. To wszystko dzięki lepszemu zrozumieniu Twoich oczekiwań, zarówno jako indywidualnego pasażera, jak i biznesowego partnera.

Informacja o tej inicjatywie już dotarła do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej, co oznacza, że PKP Intercity jest na najlepszej drodze, by zrewolucjonizować sposób, w jaki komunikuje się i współpracuje z pasażerami. Przygotuj się na podróż, w której Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu!

Komfort i personalizacja w podróży

Istotnym krokiem będzie integracja CRM z kanałami komunikacji z klientami, dzięki czemu podróżni będą mogli doświadczyć bardziej spójnej i kompleksowej obsługi. Nowe kanały interakcji, takie jak chat lub chatbot, umożliwią pasażerom szybki i skuteczny kontakt z przewoźnikiem. Nowy system zapewni lepszą jakość treści informacyjno-promocyjnych. Pasażerowie będą otrzymywać aktualne wiadomości o najbardziej atrakcyjnych promocjach i kierunkach podróży, dostosowanych do ich indywidualnych preferencji. Wspomniane rozwiązanie pomoże także w zwiększeniu roli automatyki w procesach sprzedażowych, marketingowych i obsłudze podróżnych.

Chcemy, aby każda podróż z PKP Intercity była nie tylko bezpieczna i komfortowa, lecz także dopasowana do indywidualnych potrzeb naszych pasażerów. Wdrożenie systemu CRM to dla nas krok ku jeszcze bardziej personalizowanej obsłudze i lepszemu rozumieniu oczekiwań naszych klientów. To inwestycja w satysfakcję i wygodę podróżnych, którzy dzięki temu będą mogli korzystać z ofert skrojonych na miarę ich potrzeb oraz łatwiej komunikować się z nami, korzystając z różnych kanałów. To także nasz wkład w rozwój cyfrowych technologii w sektorze kolejowym – mówi Tomasz Gontarz, wiceprezes zarządu PKP Intercity.

Technologia na usługach klienta

Istotnym wyzwaniem od strony technologicznej przy wdrożeniu CRM będzie integracja z kilkudziesięcioma systemami oraz bazami danych narodowego przewoźnika. Wdrożenie systemu CRM to jedno z najważniejszych przedsięwzięć PKP Intercity, angażujące 12 komórek organizacyjnych Spółki.

System ten będzie stanowić istotne wsparcie w tworzeniu zindywidualizowanych prognoz i raportów, umożliwiając efektywną pracę analityczną. Dostrzegając potencjał nowych technologii w kreowaniu doświadczeń podróżnych, CRM będzie również uwzględniał funkcjonalności oparte o AI. Ostatecznie, wdrożenie systemu CRM przez PKP Intercity to kolejny krok na drodze do poprawy jakości usług dla pasażerów, stawiając ich potrzeby na pierwszym miejscu. Celem Spółki jest zapewnienie pasażerom jak najbardziej komfortowych i sprawnie obsługiwanych podróży.

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Wygoda i funkcjonalność mobilnych projektorów: Jak i gdzie ich używać?

Inwestycja w wysokiej jakości projektor to krok, który otwiera przed nami nowe możliwości …