Home Na czasie PKP Intercity — rewolucja w podróży koleją dzięki aplikacji mobilnej

PKP Intercity — rewolucja w podróży koleją dzięki aplikacji mobilnej

0
0
89

PKP Intercity nie zwalnia tempa w rozwijaniu swojej aplikacji mobilnej, która już teraz jest ulubionym narzędziem zakupowym aż 3 milionów pasażerów. W 2023 roku, aplikacja ta została pobrana 1,1 miliona razy z Google Play i App Store, co przełożyło się na sprzedaż biletów za ponad 160 milionów złotych. Ale to dopiero początek!

Co nowego? – komfort dla pasażerów biznesowych i często podróżujących

Od 8 stycznia, aplikacja PKP Intercity zyskuje nowe funkcje, które mają ułatwić życie szczególnie tym, którzy podróżują regularnie. Teraz, posiadacze biletów okresowych i Kart Intercity dla firm mogą łatwiej zarządzać swoimi podróżami. Co więcej, dodano opcję dokupienia biletu na przewóz roweru, psa lub bagażu, co jest dużym ułatwieniem dla często podróżujących.

E-IC 2.0 – nowoczesność i intuicyjność

Nie mniej ważne są zmiany w serwisie internetowym PKP Intercity. Nowy system e-IC 2.0, wprowadzony w ubiegłym roku, oferuje nie tylko odświeżony design, ale i intuicyjną ścieżkę zakupową. Dodatkowe funkcje, jak planowanie podróży „tam i z powrotem” czy dodanie biletu do kalendarza, sprawiają, że zakupy biletów stają się proste jak nigdy dotąd.

Współpraca z partnerami – rozszerzenie możliwości

PKP Intercity idzie także o krok dalej, współpracując z zewnętrznymi platformami takimi jak KOLEO, e-podróżnik czy Jakdojade.pl. To oznacza jeszcze więcej opcji i wygody dla pasażerów.

Tomasz Gontarz, wiceprezes zarządu PKP Intercity, podkreśla, że potrzeby pasażerów są na pierwszym miejscu i to one kształtują rozwój aplikacji. Z takimi innowacjami, podróżowanie pociągami PKP Intercity staje się nie tylko wygodniejsze, ale i bardziej dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego z nas. Czyż to nie brzmi jak przyszłość podróży kolejowych?

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Czy sztuczna inteligencja wyleczy branżę medyczną?

Sektor medyczny boryka się obecnie z wieloma problemami i nie zapowiada się, aby w najbliż…