Home Na czasie Podaruj swoim bliskim głowę wolną od zmartwień

Podaruj swoim bliskim głowę wolną od zmartwień

0
0
82

Firma EZVIZ przedstawia wybrane rozwiązania dla inteligentnych domów – najlepsze pomysły na prezent dla Twoich bliskich:

Zasilana baterią kamera C3A

C3A to w stu procentach bezprzewodowa, wewnętrzna i zewnętrzna kamera zasilana baterią. Po pełnym naładowaniu, kamera EZVIZ C3A jest w stanie pracować do 3 miesięcy (w zależności od warunków panujących w jej otoczeniu), zapewniając ciągłą ochronę i redukując do minimum wszelkie przestoje w pracy. Dzięki całkowicie bezprzewodowemu designowi o stopniu ochrony IP65 użytkownicy mogą łatwo i bezproblemowo zainstalować kamerę zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, bez konieczności radzenia sobie z wszechobecnymi przewodami. Dzięki nagrywaniu w rozdzielczości full HD 1080p, ukośnym 126-stopiowym polu widzenia oraz funkcji noktowizji, kamera utrwala kluczowe momenty w postaci krystalicznie czystych obrazów w dzień i w nocy. Kamera C3A zapewnia komunikację głosową w obie strony, a korzystając z aplikacji EZVIZ użytkownicy mają możliwość komunikowania się na odległość z osobami przebywającymi w zasięgu kamery z dowolnego miejsca i o dowolnej porze. Te wyjątkowe funkcjonalności kamery wraz z jej przystępną ceną sprawiają, że jest ona doskonałym prezentem świątecznym dla Twoich bliskich, gwarantującym im głowę wolną od zmartwień.

Inteligentny dzwonek do drzwi DB1

DB1 to inteligentny dzwonek do drzwi z Wi-Fi reprezentujący technologię 3 MP, wyposażony w pole widzenia o kącie 180 stopni w pionie i 105 stopni w poziomie, dostarczający wysokiej jakości obrazu obejmującego odwiedzających Cię gości od stóp do głów. DB1 z powodzeniem zastępuje tradycyjne dzwonki, jest kompatybilny z sygnałem dzwonka wykorzystywanym w Twoim domu i dostarcza inteligentne rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo i innowacyjność. Po naciśnięciu dzwonka, DB1 automatycznie dzwoni na Twój smartphone poprzez aplikację EZVIZ App. Oznacza to, że masz możliwość skomunikowania się z odwiedzającym nawet jeśli w danej chwili nie ma Cię w domu. DB1, dzięki kompatybilności z Wi-Fi zarówno w 2.4GHz, jak i w 5GHz, to elastyczne rozwiązanie, które z łatwością można połączyć z domową siecią Wi-Fi. Dzięki noktowizji o zasięgu do 5 metrów, DB1 sprawdza się doskonale nawet przy bardzo ograniczonej widoczności. Użytkownik ma możliwość wyboru między trzema wariantami kolorystycznymi paneli przednich dzwonka DB1 – białym, czarnym i złotym, co czyni go najlepszym prezentem świątecznym wpisującym się w różne gusta.

EZVIZ łączy swoją najbardziej innowacyjne technologie z łatwą w użytkowaniu aplikacją EZVIZ App, umożliwiającą zdalne sterowanie urządzeniami z dowolnego miejsca za pośrednictwem smartphone’a lub tabletu. Zarówno kamera C3A, jak i dzwonek DB1 wyposażone są w czujnik ruchu oparty na technologii pasywnej podczerwieni (PIR), które informują użytkowników każdorazowo w czasie rzeczywistym o niestandardowym ruchu zarejestrowanym w domu. Dzięki aplikacji EZVIZ App masz nawet możliwość zobaczyć odwiedzających Cię gości lub porozmawiać z nimi, bądź odstraszyć nieproszonych przybyszów, dzięki czemu Twój dom pozostanie w dobrych rękach nawet jeśli wyjedziesz na Święta w daleką podróż.

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Pranie nie musi być długie, żeby było skuteczne

Nowoczesne technologie coraz śmielej wchodzą do naszych domów, wnosząc ze sobą wygodę i wy…