Home Na czasie Podcast E.ON Talks wraca w nowej odsłonie

Podcast E.ON Talks wraca w nowej odsłonie

932 min
0
0
78

Już 7 marca startuje trzeci sezon programu „E.ON Talks”. Tegoroczna edycja podcastu wraca w zupełnie nowej formule. Słuchacze dostaną trzy cykle tematyczne, a każdy z nich poprowadzi inna ekspertka z firmy E.ON Polska. Wraz z zaproszonymi gośćmi, reprezentantami różnych sektorów gospodarki, będą one rozmawiać o klimacie,  transformacji energetycznej, zrównoważonym rozwoju miast oraz o elektromobilności. Emisję  każdego z odcinków poprzedzą krótkie zapowiedzi w mediach społecznościowych.

Nowa formuła, trzy prowadzące

Przez dwa lata samodzielnie prowadziłam rozmowy w ramach E.ON Talks. W tym sezonie zaprosiłam do zespołu dwie ekspertki z naszej organizacji — Jolantę Szymańską i Mariolę Pasierowską. Chcemy dać naszym podcastom więcej energii i usystematyzować poruszane wątki. W tym roku proponujemy więc nową formułę — trzy cykle tematyczne. Gościem każdego podcastu będzie jedna osoba, a prowadzące poza moderacją dyskusji, będą również dzieliły się swoją wiedzą  – mówi Joanna Waszak, kierowniczka komunikacji marketingowej w E.ON Polska i twórczyni podcastów E.ON Talks.

Każda z prowadzących będzie prowadziła własny cykl spotkań poświęcony konkretnej tematyce. Joanna Waszak poprowadzi blok tematyczny zatytułowany „Klimat na zmianę”. Rozmowy
z jej gośćmi będą dotyczyły transformacji energetycznej i zmian klimatycznych.

Kolejna z ekspertek – Jolanta Szymańska, specjalistka E.ON Polska w zakresie współpracy
z instytucjami publicznymi, zajmie się „Miastami z dobrą energią”. Przybliży słuchaczom zagadnienia związane z energetyką społeczną, zrównoważonym rozwojem miast i „zielonym” budownictwem.

Trzeci blok tematyczny koncentrować się będzie na elektromobilności. Gospodynią tych spotkań będzie Mariola Pasierowska, odpowiedzialna w E.ON Polska za  doradzanie klientom biznesowym w zakresie proekologicznych i efektywnych ekonomicznie rozwiązań. Prowadzone przez nią rozmowy ukażą się w ramach cyklu „Elektromobilność jest kobietą”, a gośćmi będą wyłącznie panie.

Harmonogram trzeciego sezonu

W ramach tegorocznej odsłony podcastu E.ON Talks zaplanowanych zostało 21 odcinków. Emisje będą odbywać się co dwa tygodnie, a cykle będą się przeplatać.

Pierwszy odcinek z cyklu „Klimat na zmianę” pojawi się we wtorek 7 marca. Joanna Waszak i Mirosław Proppé, prezes zarządu WWF Polska, rozmawiają w nim o problemie błyskawicznego rozprzestrzeniania się nieprawdziwych informacji o klimacie. W pierwszy dzień wiosny – 21 marca, czeka nas pierwsza rozmowa z cyklu „Miasta z dobrą energią”, w którym Jolanta Szymańska spróbuje znaleźć lekarstwo na betonozę w miastach. Ostatni wystartuje cykl „Elektromobilność jest kobietą”. Pierwszy odcinek prowadzony przez Mariolę Pasierowską zostanie wyemitowany 4 kwietnia. Dowiemy się z niego kim jest Polka, która jeździ elektrykami.

 

Dostępność podcastu E.ON Talks

Wszystkie podcasty w ramach serii E.ON Talks udostępniane są na dedykowanej stronie E.ON Polska, a także na YouTube i w aplikacjach podcastowych – Spotify, iTunes Podcasty Google i Spreaker.

Pobierz więcej artykułów
Pobierz więcej  Robert Kamiński
Pobierz więcej z Na czasie

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Technologia pomaga Polkom zarządzać finansami

Z badania Womenomics, zrealizowanego na zlecenie Mastercard, wynika, że spośród wszystkich…