Home Na czasie Projektory edukacyjne Epson

Projektory edukacyjne Epson

5 min
0
0
181

""W przypadku większych sal lekcyjnych pomocny może być wbudowany głośnik o mocy 10W. Projektory wchodzące w skład nowej linii wyposażone są w złącza Ethernet i opcjonalnie w moduł sieci bezprzewodowej, co pozwala nauczycielom przesyłać prezentacje przez sieć i skutecznie przykuwać uwagę uczniów, tak w dużych, jak i małych salach lekcyjnych. Pozostałe produkty w tej ofercie to Epson EB-460, Epson EB-440W i Epson EB-450W.  Oferują one taką samą funkcjonalność, jak Epson EB-460i oraz Epson EB-450Wi, z wyjątkiem interaktywności. Sprawdzają się idealnie w klasach, w których  potrzebne są jaśniejsze i bardziej czytelne prezentacje bez odblasków i cieni. Wszystkie opisywane modele są intuicyjne w obsłudze, dzięki czemu nauczyciele mogą skoncentrować się na lekcji, a nie na sprzęcie.

Projektory Epson o ultrakrótkim dystansie projekcji oferują solidną kombinację wysokiej rozdzielczości i jasności, dochodzącej do 3000 lumenów natężenia światła barwnego (Colour Light Output). Modele Epson EB-440W, Epson EB-450Wi i Epson 450W pracuą w rozdzielczości WXGA, co pozwala w pełni wykorzystać panoramiczne notebooki czy tablety, a także nagrania DVD.

Nowa lina Epson

  • Narzędzia interaktywne (EB-450Wi i EB-460i): prosty sposób, aby wkroczyć w świat interaktywności: interaktywne pióro elektroniczne zastępuje myszkę
    i daje nauczycielowi kontrolę nad obszarem projekcji.

  • Wyświetlanie 2-w-1 przez USB – natychmiastowa instalacja bez konfiguracji: pozwala od razu wyświetlać obrazy z komputerów Windows® PC lub Mac przez złącze USB, co ułatwia instalację i eliminuje problemy, jakie wiążą się z podłączaniem grubych przewodów VGA.
  • Wejście do podłączenia mikrofonu: wydzielone złącze pozwala nauczycielowi posłużyć się mikrofonem. Projektor został wyposażony w   głośnik o mocy 10W. Oszczędza to struny głosowe i sprawia, że wszyscy uczniowie mogą słyszeć słowa nauczyciela. Do regulacji głośności służą przyciski na projektorze bądź pilocie zdalnego sterowania.

  • Bardziej wydajna lampa: dzięki opracowanej przez Epsona technologii lamp E-TORL, żywotność lampy w trybie eko wynosi do 3500 godzin.

  • Prezentacje bez komputera: wygodne połączenie z pamięciami USB, np. dyskami flash, pozwala łatwo wyświetlać obrazy w formacie JPEG bez użycia komputera.
  • Technologia 3LCD: najnowsza technologia 3LCD, z trzema układami, zapewnia nadzwyczajne, niezwykle realistyczne kolory i wysoką szczegółowość, dzięki którym prezentacje nabierają siły wyrazu. Rozwiązanie 3LCD wyróżnia się także niskim zużyciem energii, optymalnie wykorzystując dostępne światło lampy, aby uzyskać najwyższą jakość projekcji.

Sugerowane ceny detaliczne w złotych  

Epson EB-440W – 6390; Epson EB-450W – 6780; Epson EB-460 – 7555; Epson EB- 450Wi – 8390; Epson EB – 460i – 9110.

Mobilny projektor Epsona dla biznesu – test

 

 



Pobierz więcej artykułów
Pobierz więcej  redakcja
Pobierz więcej z Na czasie

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Badanie UEK: stacje bazowe nie wpływają na wartość nieruchomości

Dostatecznie gęste rozmieszczenie masztów telefonii komórkowych jest gwarantem dostępu do …