Home Po godzinach Przełom w kinie domowym: Hisense debiutuje z mini projektorem 4K

Przełom w kinie domowym: Hisense debiutuje z mini projektorem 4K

0
0
101

Rok 2023 przyniósł w świecie elektroniki użytkowej prawdziwą rewolucję. Hisense, marka znana z innowacyjności, wypuściła na rynek swoje najnowsze dzieło – 4K Laser Smart Mini Projector C1. To nie tylko kolejny gadżet w ofercie producenta, ale prawdziwy przełom w domowej rozrywce. Pamiętacie ich 100- i 120-calowe telewizory laserowe z serii L9H i L5H oraz projektor PX1 PRO? Teraz idą o krok dalej, oferując coś jeszcze mniejszego, ale z ogromnym potencjałem.

Kinowe wrażenia w zasięgu ręki

Wyobraź sobie, że możesz przenieść kino prosto do swojego salonu. Brzmi niewiarygodnie? Właśnie to oferuje Hisense C1. Dzięki trzem laserom (czerwonym, zielonym i niebieskim), które były już wykorzystywane w ich poprzednich modelach, projektor zapewnia niesamowite wrażenia wizualne. Dodajmy do tego możliwość regulacji obrazu aż do 300 cali – mamy więc urządzenie, które dostosowuje się do naszych potrzeb. I co najważniejsze, robi to inteligentnie, dzięki technologii Auto Magic AI.

Barwy, jakich nie znasz

Kolor w projektorze Hisense C1 to nie tylko kwestia estetyki, to prawdziwe doświadczenie sensoryczne. Dzięki trójkolorowemu laserowi, kolory są wiarygodnie odwzorowane i nasycone, pokrywając 110% przestrzeni barw w standardzie BT.2020. Dodajmy do tego 1600 ANSI lumenów jasności i rozdzielczość 4K UHD, a otrzymamy obraz ostry jak brzytwa i żywy jak nigdy dotąd.

Pionierskie rozwiązania w technologii obrazu

Hisense C1 to nie tylko pierwszy na świecie mini projektor z Dolby Vision, ale również urządzenie wyposażone w standardy HDR10 i HLG. To oznacza obraz pełen szczegółów, kontrastów i nasyconych barw. Technologia MEMC zapewnia płynność akcji, eliminując smużenie i opóźnienia.

Dźwięk, który Cię otoczy

Projektor Hisense C1 to nie tylko wizualna uczta, ale i dźwiękowa. Dwa 10-watowe głośniki z technologią Dolby Atmos, wsparte rozwiązaniami dźwięku JBL, zapewniają głęboki bas i krystaliczne wysokie tony. To dźwięk, który nie tylko słyszysz, ale i czujesz.

Wiele zastosowań, jedno urządzenie

Co sprawia, że Hisense C1 wyróżnia się na tle konkurencji? To jego wszechstronność. HDMI 2.1, tryb gamingowy Game Mode, kompaktowe rozmiary – to tylko kilka z funkcji, które czynią go idealnym dla kinomanów, miłośników sportu i graczy.

Design, który zwraca uwagę

Kiedy mówimy o Hisense C1, nie można pominąć jego wyglądu. Nowoczesne wzornictwo i minimalistyczna obudowa sprawiają, że projektor jest nie tylko urządzeniem multimedialnym, ale i eleganckim elementem dekoracyjnym.

Smart rozwiązania dla wymagających

System operacyjny VIDAA, intuicyjny i błyskawiczny, otwiera przed użytkownikami Hisense C1 świat najpopularniejszych aplikacji. Netflix, Disney+, Prime Video czy Rakuten – wszystko to w zasięgu ręki.

Hisense C1 – więcej niż projektor

Hisense C1 to nie tylko kolejny mini projektor, to urządzenie, które zmienia zasady gry w domowej rozrywce. Nowe technologie, niesamowita jakość obrazu i dźwięku, wszechstronność zastosowań – to wszystko czyni go idealnym wyborem dla każdego, kto chce przenieść kinowe doznania do swojego domu. Sprawdź 4K Laser Smart Mini Projector C1 i doświadcz kinowej magii we własnym salonie.

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Czy warto kupić używanego Chromebooka?

Odkrywanie ekonomicznych rozwiązań technologicznych stało się moim hobby, a używany poleas…