Home Na czasie Rozwiązania SMART dla biznesu

Rozwiązania SMART dla biznesu

6 min
0
0
50

Rozwiązania SMART dla biznesu umożliwiają łatwy i natychmiastowy dostęp do danych i aplikacji, pozwalając uczestnikom spotkań przeglądać pliki, współdzielić informacje oraz zapisywać i rozsyłać efekty pracy do wszystkich uczestników spotkania. Rozwiązania te ułatwiają integrację, dlatego uczestnicy spotkań mogą tworzyć rozwiązania zgodnie z ich potrzebami niezależnie, czy chcą unowocześnić ich sale konferencyjne wyposażone dotychczas we flipcharty i suchościaralne tablice, czy też łączyć ludzi pracujących w kilku lokalizacjach w tym samym czasie.

  • Systemy tablic interaktywnych zawierają zarówno szerokoekranowe (16:10), jak i standardowe (4:3) tablice wraz z projektorem. W przypadku spotkań, w których używany jest komputer, użytkownicy mogą wybrać system, który zawiera oprogramowanie SMART Meeting Pro. W przypadku spotkań bez komputera użytkownicy mogą korzystać z systemu, który zawiera aplikację umożliwiającą im kreowanie, współdzielenie i dystrybucję cyfrowych notatek bez konieczności używania komputera. Użytkownicy biznesowi mają też możliwość wyboru systemu Premium, który obejmuje platformę do współpracy SMART Meeting Pro Premium (z systemem operacyjnym Microsoft Windows i jest skonfigurowana dla oprogramowania  Bridgit.
  • Oprogramowanie konferencyjne SMART Bridgit umożliwia użytkownikom pracującym lokalnie oraz zdalnie współpracę oraz współdzielenie dokumentów wyświetlanych na tablicach interaktywnych SMART Board lub na komputerach, bez względu na lokalizację. Notatki oraz uzupełnienia mogą być łatwo wprowadzane oraz wysyłane mailem do uczestników spotkania, co eliminuje koszty drukowania oraz zmniejsza negatywny wpływ na ekologię. Oprogramowanie konferencyjne SMART Bridgit pozwala zredukować koszty zbędnych podróży służbowych, zwiększa efektywność spotkań i pozwala na bardziej efektywną współpracę. Uaktualnienia rozwiązań dla biznesu będą dostępne dla użytkowników tablicy interaktywnej SMART Board 680 i SMART Board 685 w marcu i będą zawierały m.in. uchwyt do wieszania tablicy, głośniki USB, a także oprogramowanie SMART Meeting Pro lub inne narzędzie do współpracy.

Rozwiązania biznesowe SMART

  • Tablica interaktywna SMART Board – rozwiązanie obejmuje tablicę interaktywną SMART Board i oprogramowanie SMART Meeting Pro.
  • System interaktywny SMART Board  – zawiera tablicę interaktywną SMART Board, krótkodystansowy projektor lub ultra-krótkodystansowy projektor, a także oprogramowanie SMART Meeting Pro lub inne narzędzie do współpracy.
  • Zestaw uaktualnień SMART business upgrade  – zawiera oprogramowanie SMART Meeting Pro lub narzędzia do współpracy z uchwytem do wieszania tablicy, wbudowanym głośnikiem USB dla tablic interaktywnych SB680 i SB685

Cechy nowego oprogramowania konferencyjnego Bridgit 4.0

  • Planer SMART –  umożliwia serwerowi z oprogramowaniem  SMART Bridgit zintegrować Serwer Microsoft Exchange i  Outlook klienta, co pozwala na zaplanowanie spotkania.
  • Bridgit Global Server Network (GSN) –  łączność sieciowa wielu lokacji zapewnia większą skalowalność i lepsze wsparcie dla serwera SMART Bridgit oraz optymalizuje szerokość pasma WAN.
  • Współdzielenie ekranów – umożliwia osobie przeprowadzającej prezentację współdzielenie ekranów z uczestnikami spotkania pracującymi lokalnie i zdalnie
  • Zintegrowana kamera – dzięki oprogramowaniu Bridgit umożliwia równoczesną transmisję obrazu z wielu kamer.

Dostępność i ceny rozwiązań SMART dla biznesu

Tablica interaktywna SMART Board oraz system SMART Board 600i  są już dostępne na rynku. System  SMART Board 685ix jest dostępny od wiosny 2010 r. Sugerowane ceny dla tablic interaktywnych SMART zaczynają się od 1 149 Euro. Sugerowane ceny dla systemu interaktywnego SMART Board zaczynają się od 3 735 Euro. Sugerowane ceny dla zestawu uaktualnień zaczynają się od 1 249 Euro. Wszystkie ceny zależą od wybranego rozwiązania.

Tablet SMART Slate


Chcesz więcej podobnych artykułów?

Najlepsze teksty prosto do Twojej skrzynki!

Zaznaczając poniższe pola potwierdzasz zgodę na wybraną formą kontaktu. Administratorem Państwa danych osobowych jest wydawca czasopisma „Komputer w Firmie” – firma Expert 2000 usługi konsultingowe z siedzibą przy ul. Korkowej 15, 04-502 Warszawa. Oczywiście macie Państwo prawo dostępu i zmiany swoich danych. Dane osobowe podane przez Państwa będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania, a jeśli udzielili Państwo określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: redakcja@komputerwfirmie.org

Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie, klikając link w stopce naszych e-maili. Aby uzyskać informacje na temat naszych praktyk dotyczących prywatności, odwiedź naszą stronę internetową.Nie obawiaj się - my nie spamujemy!

Pobierz więcej artykułów
Pobierz więcej  redakcja
Pobierz więcej z Na czasie

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

4 nieoczywiste zastosowania kamer wewnętrznych

Jeszcze kilkanaście lat temu inwestowały w nie głównie mniejsze i większe firmy. Obecnie m…