Home Na czasie *Schneider Electric wprowadza ulepszenia dla technologii cyfrowych bliźniaków

*Schneider Electric wprowadza ulepszenia dla technologii cyfrowych bliźniaków

0
0
71

Schneider Electric ogłosił najnowsze ulepszenia dla swoich technologii cyfrowych bliźniaków, EcoStruxure™ Water Cycle Advisor – District Energy (dawniej znane jako „Termis”) i EcoStruxure™ Water Cycle Advisor – Water Simulation (dawniej znane jako „Aquis”). Aktualizacja oprogramowania do wersji 8.2 przynosi ogromne korzyści użytkownikom, którzy dążą do maksymalizacji możliwości cyfrowych w celu zapewnienia wydajności, jakości i pełnego wglądu w cykle życia sieci energetycznej i wodociągowej.

 Cyfrowa Transformacja dla Przedsiębiorstw Energetycznych i Wodociągowych

Przedsiębiorstwa energetyczne i wodociągowe w dzisiejszym świecie przekształcają się cyfrowo, aby zapewnić efektywność i jakość usług. Jednakże, z dużymi ilościami danych, potrzebują zaawansowanych narzędzi do zarządzania tymi informacjami. Schneider Electric towarzyszy im w tej transformacji, dostarczając zoptymalizowane rozwiązania.

Najnowsza aktualizacja tych technologii opiera się na wykorzystaniu obliczeń równoległych i asynchronicznych procesów wstawiania danych do bazy. Dzięki temu dane są dostarczane szybciej do analizy. Dodatkowo, nowe algorytmy przetwarzania danych znacznie przyspieszają przetwarzanie danych i umożliwiają efektywne ponowne przetwarzanie danych historycznych.

Ale to nie wszystko. Użytkownicy mogą teraz importować dziesiątki tysięcy tagów w czasie rzeczywistym w celu optymalizacji sieci online w zaledwie kilka sekund. Te same ulepszenia wydajności można zauważyć w funkcjach krokowych, przetwarzaniu i utylizacji danych, skracając czas obliczeń z godzin do sekund.

Eksport Danych i Personalizowane Formuły

Najnowsza aktualizacja wprowadza również ulepszoną funkcję eksportu plików CSV. Dzięki temu użytkownicy mogą eksportować wszystkie informacje dotyczące dowolnego obiektu w modelu dla danej symulacji lub jej fragmentu za pomocą plików CSV.

To nie koniec nowości. Użytkownicy technologii District Energy i Water Simulation mogą teraz korzystać z nowego edytora formuł, Neptune. Pozwala to na tworzenie niestandardowych kluczowych wskaźników wydajności przy użyciu języka programowania C# – jednego z najpopularniejszych języków programowania na świecie. To ogromny krok naprzód w dostosowaniu narzędzi do indywidualnych potrzeb.

Słowo od Jose María Santosa z Schneider Electric

Jose María Santos, Product Manager narzędzi District Energy i Water Simulation w Schneider Electric, podkreśla znaczenie tych aktualizacji: „Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci z branży wodociągowej i energetycznej mieli na wyciągnięcie ręki najpotężniejsze możliwości cyfrowe. Dostarczamy narzędzi, dzięki którym będą mogli osiągnąć ambitne cele w zakresie jakości, wydajności i zrównoważonego rozwoju, co jest szczególnie ważne w kontekście dzisiejszego kryzysu klimatycznego i energetycznego.”

Dla Kogo Te Ulepszenia?

Ponad 250 klientów Schneider Electric na całym świecie korzysta z narzędzi District Energy i Water Simulation. Wielu z nich, takich jak VCS Denmark, Kalundborg Forsyning czy Olgod Water, skorzysta z usprawnień oferowanych przez ich nową wersję.

Firma Schneider Electric nieustannie inwestuje w rozwój technologii cyfrowych bliźniaków dla przedsiębiorstw wodociągowych, kanalizacyjnych i energetycznych. Kolejne wersje ofert będą obejmować moduły sztucznej inteligencji do analiz predykcyjnych oraz ulepszone doświadczenie użytkownika i wydajność. To jest przyszłość, którą Schneider Electric wspólnie z klientami buduje, prowadząc ich w kierunku przemysłu przyszłości.

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

4 na 5 polskich firm odnotowało wzrost przychodów ze sprzedaży w serwisach społecznościowych

Rozwój technologii kształtuje sposób, w jaki ludzie dokonują zakupów. Jednym z trendów sta…