Home Na czasie Shoper i Uncapped oferują usługę elastycznego finansowania sklepów internetowych

Shoper i Uncapped oferują usługę elastycznego finansowania sklepów internetowych

4 min
0
0
188

Właściciele sklepów korzystający z platformy Shoper zyskali dostęp do szybkiego i elastycznego finansowania rozwoju handlu internetowego do kwoty 5 mln euro. Finansowanie, oferowane we współpracy z międzynarodową firmą Uncapped, jest dedykowane przedsiębiorcom z branży e-commerce.

Dzięki nowej ofercie finansowania, właściciele sklepów internetowych, mogą pozyskać środki na rozwój sprzedaży w internecie. Może to być m.in. zakup towarów, ale też inwestycje w pozyskanie nowych klientów czy zwiększenie zatrudnienia. Cały proces wnioskowania odbywa się online lub telefonicznie – wystarczy wypełnić prosty i krótki formularz, aby go zainicjować. Decyzja o udzieleniu finansowania podejmowana jest w większości przypadków w ciągu 24 godzin – komentuje Łukasz Piechowiak, Head of Financial Services w Shoper.

Nawiązanie współpracy z Uncapped to kolejny etap w zakresie budowy szerokiej oferty usług finansowych na platformie Shoper dla przedsiębiorców i konsumentów. Firma współpracuje zarówno z bankami (m.in. Inbank, mBank), jak i innymi dostawcami usług finansowych (m.in. Brutto, PayPo). W ramach platformy Shoper właściciele sklepów internetowych mają możliwość skorzystania z wielu form finansowania rozwoju e-commerce, a konsumenci finansowania zakupów.

Shoper to najpopularniejsza platforma e-commerce w Polsce obsługująca sklepy internetowe w modelu SaaS. Przedsiębiorcy mogą również skorzystać z szerokiej oferty usług dodatkowych takich jak płatności internetowe, usługi logistyczne czy reklama internetowa. Od lipca 2021 r. firma Shoper jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, a od grudnia 2021 r. wchodzi w skład indeksu sWIG80.

– Bardzo cieszymy się, że szybkie i elastyczne finansowanie Uncapped jest już dostępne dla klientów najpopularniejszej platformy SaaS dla rynku e-commerce w Polsce. Spółkom, które prowadzą na niej sklepy online, proponujemy finansowanie oparte na przychodach i nie wymagamy przy tym osobistych gwarancji. Dla klientów Shoper proces aplikowania jest niezwykle szybki, trwa do 24 godzin, dzięki czemu w prosty i wygodny sposób można zyskać niezbędne środki na rozwój swojej firmy – dodaje Piotr Pisarz, Współzałożyciel Uncapped.

Firma Uncapped specjalizuje się w finansowaniu firm z branży e-commerce i jest obecna ze swoją ofertą na ponad 20 rynkach. Wspierają ją w rozwoju wiodący  europejscy inwestorzy tacy jak Lakestar, Seedcamp, Global Founders Capital, Whitestar i Mouro Capital (Santander Bank). W ramach partnerstwa z Shoper, klienci tej platformy będą obsługiwani przez polskojęzycznych menedżerów inwestycyjnych Uncapped, którzy przeprowadzą ich przez cały proces aplikacji o finansowanie.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://www.shoper.pl/finansowanie/uncapped/

Chcesz więcej podobnych artykułów?

Najlepsze teksty prosto do Twojej skrzynki!

Zaznaczając poniższe pola potwierdzasz zgodę na wybraną formą kontaktu. Administratorem Państwa danych osobowych jest wydawca czasopisma „Komputer w Firmie” – firma Expert 2000 usługi konsultingowe z siedzibą przy ul. Korkowej 15, 04-502 Warszawa. Oczywiście macie Państwo prawo dostępu i zmiany swoich danych. Dane osobowe podane przez Państwa będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania, a jeśli udzielili Państwo określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: redakcja@komputerwfirmie.org

Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie, klikając link w stopce naszych e-maili. Aby uzyskać informacje na temat naszych praktyk dotyczących prywatności, odwiedź naszą stronę internetową.Nie obawiaj się - my nie spamujemy!

Pobierz więcej artykułów
Pobierz więcej  redakcja
Pobierz więcej z Na czasie

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

4 nieoczywiste zastosowania kamer wewnętrznych

Jeszcze kilkanaście lat temu inwestowały w nie głównie mniejsze i większe firmy. Obecnie m…