Home Na czasie Smart life – czyli bezpieczeństwo w domu i w firmie

Smart life – czyli bezpieczeństwo w domu i w firmie

0
0
125

Połączenie komfortu i bezpieczeństwa

Marka EZVIZ (od ang. easy vision) powstała w 2012 roku. Obecnie zajmuje pozycję lidera w swojej branży, oferując produkty do monitoringu wizyjnego dla małych i średnich firm oraz dla użytkowników domowych, ceniących sobie nowoczesność i łatwość obsługi za pomocą zintegrowanych aplikacji. Marka weszła na rynek w 2017 roku, jednak wraz z początkiem roku 2018 producent zamierza rozpocząć działania na większą skalę.

Wśród kamer IP znajdziemy modele przeznaczone do użytku domowego, które pomogą utrzymać kontakt z bliskimi w czasie wyjazdu lub skontrolować, czy podczas naszej nieobecności nic niepokojącego nie wydarzyło się w domu. Produkty przeznaczone do monitoringu zewnętrznego, oznaczone są szczelnością klasy IP66 oraz odpornością na udary IK10, co pozwala skontrolować sytuację na całej posesji czy firmowym parkingu.

– W czym tkwi sekret trendu „smart life”? To proste – nowoczesne rozwiązania korzystające z dostępu do sieci i aplikacji, dostosowane są do potrzeb użytkowników indywidualnych. Dzięki temu zarówno w pracy, jak i w domu mogą czuć się w pełni bezpiecznie – tłumaczy Tomasz Kowalewski, regionalny menedżer sprzedaży EZVIZ.- Rok 2018 to dobry moment by zintensyfikować nasze działania na polskim rynku, ponieważ Polacy coraz większą uwagę przywiązują do tematu bezpieczeństwa. Społeczeństwo dba już nie tylko o bezpieczeństwo w internecie, na drodze, ale także o ochronę domu lub firmy przy pomocy najnowszych technologii. Tworząc produkty EZVIZ, nie tylko wychodzimy naprzeciw wymaganiom Klientów, ale również sami wyznaczamy nowe standardy. Nad naszymi produktami pracuje ponad 2000 inżynierów, co pozwala dostarczać sprzęt zarówno nowoczesny, jak i intuicyjny. Wszystkie produkty marki EZVIZ można obsługiwać za pomocą jednej aplikacji, więc każdy, bez względu na poziom zaawansowania, bez problemu poradzi sobie z ich obsługą – dodaje Tomasz Kowalewski.

 

Pełna kontrola domu i firmy

W ofercie marki znajdziemy także: bezprzewodowy system sensorów ruchu, zalania i kontroli drzwi wraz z hubem (który zintegrować można z nadzorem wideo, dzięki czemu uzyskamy podgląd z kamery na nasz telefon). W przypadku pojawienia się nieproszonego gościa system zaalarmuje właściciela domu lub biura, wysyłając mu powiadomienie o wykryciu ruchu na smartfon. Do kontroli całego systemu służy pilot wyposażony w przycisk wezwania pomocy, jednak cały system można również obsługiwać za pomocą aplikacji.

Co istotne, wszystkie transmisje audio i wideo, które przechodzą przez system marki są kodowane, a dostęp do konta EZVIZ jest chroniony dwustopniowym uwierzytelnianiem przez podanie hasła i loginu. Dodatkowo, podczas pierwszego uruchomienia kamer i transmisji użytkownik musi podać kod weryfikacyjny.

Sprzęt dostarczany przez EZVIZ posiada również parametry i funkcje, takie jak: Wide Dynamic Range, redukcję szumów 3D, mechaniczny filtr podczerwieni czy detekcję ruchu. Podczas produkcji wykorzystana została taka sama technologia, którą używa się przy tworzeniu sprzętu profesjonalnego, dzięki czemu jakość produktów oraz ich wydajność jest na najwyższym poziomie.

—————–
EZVIZ to najnowsza marka biznesowa grupy Hikvision, która jest wiodącym światowym dostawcą produktów i rozwiązań związanych z nadzorem wideo. Jej udział w światowym rynku kamer przemysłowych wynosi 19,5%. W 2017 roku marka EZVIZ osiągnęła przychód w wysokości 100 milionów dolarów. 

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Kradzieże haseł i przejmowanie zdalnego pulpitu

Wykorzystanie zewnętrznych usług zdalnych to najczęstsza stosowana przez hakerów metoda do…