Home Maszyneria Stacja ładowania Hama – 4x szybsze ładowanie… 5 urządzeń na raz

Stacja ładowania Hama – 4x szybsze ładowanie… 5 urządzeń na raz

3 min
0
0
52

 Urządzenie o oznaczeniu (1x QC 3.0 1x Type-C 3xUSB) 8A obsługuje szybkie ładowanie urządzeń mobilnych (nawet do czterech razy szybciej niż w przypadku standardowej ładowarki USB. Model wyposażono w obsługę technologii Qualcomm® Quick Charge™ 3.0, która pozwala na nie tylko szybkie ładowanie, ale też zoptymalizowany proces uzupełniania energii, który oszczędza akumulator i wydłuża jego trwałość.

Jakość i wydajność

Stacja ładująca Hama (1x QC 3.0 1x Type-C 3xUSB) 8A pozwala na wygodne i szybkie podłączanie zewnętrznych urządzeń za pomocą obustronnej wtyczki USB Type-C, przy domyślnym wsparciu gwarantowanej maksymalnej szybkości dostosowanej do podłączonego urządzenia. Warto wspomnieć, że zoptymalizowany proces uzupełniania energii oszczędza akumulator i wydłuża jego trwałość, w tym także pośrednio poprzez wykonanie z materiałów najwyższej jakości. Stacja wyposażona jest w technologię Qualcomm® Quick Charge™ 3.0, która zapewnia nawet cztery razy szybsze ładowanie niż w przypadku tradycyjnej metody ładowania. Co ważne, stacja potrafi automatycznie rozpoznać podłączone urządzenie i dobrać do niego parametry ładowania – co umożliwia podłączenie prawie wszystkich typów smartfonów oraz tabletów. Jednocześnie zasilimy z jej pomocą aż pięć urządzeń mobilnych (za pośrednictwem wtyczek USB oraz USB Type-C).

Stacja ładująca wyposażona jest w kabel o długości 1,20 m, a jej moc wyjściowa to 8 A przy zakresie napięcia wejściowego 100 – 240 V. Przyłącze sieciowe (z opcjonalnym użyciem adaptera do lokalnych standardów gniazdek) sprawdza się w użytku na całym świecie. O stanie urządzenia informuje dioda funkcyjna LED.

Stacja ładująca Hama (1x QC 3.0 1x Type-C 3xUSB) 8A to urządzenie, które doceni każdy, kto posiada kilka telefonów lub tabletów oraz zależy mu na szybkim i bezproblemowym ładowaniu. Dostępna jest w cenie 149 zł, a więcej informacji na jej temat znajduje się na stronie producenta.

Chcesz więcej podobnych artykułów?

Najlepsze teksty prosto do Twojej skrzynki!

Zaznaczając poniższe pola potwierdzasz zgodę na wybraną formą kontaktu. Administratorem Państwa danych osobowych jest wydawca czasopisma „Komputer w Firmie” – firma Expert 2000 usługi konsultingowe z siedzibą przy ul. Korkowej 15, 04-502 Warszawa. Oczywiście macie Państwo prawo dostępu i zmiany swoich danych. Dane osobowe podane przez Państwa będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania, a jeśli udzielili Państwo określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: redakcja@komputerwfirmie.org

Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie, klikając link w stopce naszych e-maili. Aby uzyskać informacje na temat naszych praktyk dotyczących prywatności, odwiedź naszą stronę internetową.



Nie obawiaj się - my nie spamujemy!

Pobierz więcej artykułów
Pobierz więcej  redakcja
Pobierz więcej z Maszyneria

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Zestawy Poly i Microsoft Teams Rooms Studio do pracy hybrydowej

Firma Poly oferuje nowe rozwiązania dla Microsoft Teams Rooms w systemie Windows, współpra…