Home Maszyneria Świetny dźwięk i ultra szybkie ładowanie dzięki nowym produktom z serii OnePlus Nord!

Świetny dźwięk i ultra szybkie ładowanie dzięki nowym produktom z serii OnePlus Nord!

0
0
90
Smartfon OnePlus Nord CE 3 Lite 5G oraz słuchawki OnePlus Nord Buds 2 dołączyły dziś do rodziny produktów z serii Nord. Nowy smartfon wyposażono w procesor Qualcomm Snapdragon 695 5G, aparat główny 108 Mpx oraz baterię o pojemności 5000 mAh z ultraszybkim ładowaniem 67 W SUPERVOOC. Debiutujące słuchawki OnePlus Nord Buds 2 udoskonalono o ANC, a dzięki zastosowanym przetwornikom 12,4 mm wyróżniają się czystym dźwiękiem ze świetnie brzmiącymi basami. Premierowe sprzęty będzie można kupić od 11 kwietnia w następujących cenach: OnePlus Nord CE 3 Lite 5G wariant 8+128 GB za 1599 zł, a OnePlus Nord Buds 2 za 349 zł.
– Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy oddać w ręce naszych klientów kolejne produkty z serii Nord. W smartfonie OnePlus Nord CE 3 Lite 5G dopracowaliśmy wszystkie najważniejsze funkcje względem poprzedników z tej linii produktów, zachowując przy tym przystępną cenę. Idealnym dopełnieniem telefonu są słuchawki OnePlus Nord Buds 2, które ulepszyliśmy m.in. o ANC. Mam nadzieję, że nowe sprzęty przypadną do gustu naszym fanom – podkreślił Kinder Liu, prezes i dyrektor operacyjny w OnePlus.

OnePlus Nord CE 3 Lite 5G

Świetne komponenty
OnePlus Nord CE 3 Lite 5G zasilany jest dużą baterią o pojemności 5000 mAh, która pozwala użytkownikom oddać się rozrywce bez obaw o szybkie wyczerpanie się akumulatora. Dzięki technologii 67 W SUPERVOOC Endurance Edition bateria ładuje się intuicyjnie i bezpiecznie, a poziom 80% naładowania osiąga w zaledwie 30 minut. Nowy smartfon wyposażono również w rozwiązanie Battery Health Engine, które zapobiega degradacji baterii, zwiększając jej żywotność dwukrotnie, w stosunku do konkurencji. W OnePlus Nord CE 3 Lite 5G zamontowano 12 czujników, dzięki którym smartfon monitoruje temperaturę wewnętrzną i chroni przed przegrzaniem.
Dłuższy cykl życia baterii przekłada się na dłuższe użytkowanie urządzenia i więcej czasu na korzystanie z jego udoskonalonych funkcji. OnePlus Nord CE 3 Lite 5G zapewnia użytkownikom świetny system aparatów. Jest to pierwszy smartfon OnePlus szczycący się 108 Mpx w głównym aparacie, co pozwala uchwycić bogactwo szczegółów. Dzięki imponującemu trzykrotnemu bezstratnemu zoomowi użytkownicy mogą fotografować dowolne obiekty wyraźnie nawet z daleka. Układ kamer wspiera aparat 2 Mpx do wykrywania głębi, który pozwala użytkownikom na samodzielne ustawienie głębi ostrości, by mogli osiągnąć preferowane efekty w trybie portretowym. Przedni aparat ma 16 Mpx i ulepszone oprogramowanie, dzięki czemu zdjęcia uchwycą jeszcze więcej detali. Przy pomocy OnePlus Nord CE 3 Lite 5G można również nagrywać materiały wideo w trybie slow-motion.

Rozrywka w wysokiej jakości

OnePlus Nord CE 3 Lite 5G został wyposażony w 6,7-calowy wyświetlacz LCD FHD 120 Hz, który wyróżnia się wysokim wskaźnikiem screen-to-body ratio (91,4%). Wszystko to pozwala użytkownikom cieszyć się większą ilością treści i pełniejszymi wizualizacjami na ekranie. Częstotliwość adaptacyjna 120 Hz, jaką cechuje się OnePlus Nord CE 3 Lite 5G, automatycznie przełącza częstotliwość odświeżania w zależności od trybu użytkowania, aby zmaksymalizować wydajność baterii. Poza tym – by dodatkowo jeszcze poprawić wrażenia z użytkowania – w smartfonie zastosowano technologię przyciemniania Global DC Dimming. Jest to ulepszony system podświetlenia ekranu, który pozwala na dłuższe oglądanie treści przy słabym oświetleniu, redukując zmęczenie oczu.
OnePlus Nord CE 3 Lite 5G napędzany jest przez procesor Qualcomm Snapdragon 695 5G, co zapewnia większą i płynniejszą wydajność, wyświetlanie dużej liczby klatek na sekundę i wydłużony czas działania gier. Nowy smartfon pozwala na wirtualne rozszerzenie wbudowanej pamięci RAM nawet o dodatkowe 8 GB, co ma na celu uruchamianie większej liczby aplikacji jednocześnie.
OnePlus Nord CE 3 Lite 5G, dostępny z zainstalowanym systemem OxygenOS 13.1, zapewnia graczom doskonałe wrażenia i łatwość obsługi. Użytkownicy mogą szybko uzyskać dostęp do gier dzięki funkcji Quick Startup. Rozproszenia uwagi pozwala uniknąć tryb Game Focus, a zmniejszenie opóźnień systemowych zagwarantuje wydajny stabilizator GPA Frame Stabilizer.
Z perspektywy jakości dźwięku i akcesoriów, OnePlus Nord CE 3 Lite 5G zapewnia wysoką jakość audio dzięki systemowi podwójnych głośników obsługujących Tryb Ultra Głośności 200%. Smartfon wyposażono też w gniazdo słuchawkowe 3,5 mm z myślą o tych, którzy preferują słuchawki przewodowe (nauszne bądź douszne).
Wyjątkowa jakość OnePlus
OnePlus Nord CE 3 Lite 5G wyróżnia się subtelnym designem w wyjątkowych kolorach – Pastel Lime (limonkowy) i Chromatic Gray (ciemnoszary). Klasyczne wzornictwo podkreśla też wyspa aparatów składająca się z dwóch okręgów z tyłu telefonu. Plecki smartfona pokryto powłoką zapobiegającą powstawaniu odcisków palców. Tył urządzenia jest zakrzywiony (2,8 D), a grubość smartfona to 8,3 mm.

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Trend: nie kupuj auta – wynajmij i używaj

Dla wielu przedsiębiorstw samochód jest niezbędnym narzędziem do prowadzenia działalności,…