Home Maszyneria Toshiba wprowadza najnowsze modele dysków twardych ze zgodnością Microchip Adaptec

Toshiba wprowadza najnowsze modele dysków twardych ze zgodnością Microchip Adaptec

0
0
92

Toshiba Electronics Europe GmbH, producent dysków twardych, poinformował o uzyskaniu certyfikatu zgodności z kontrolerami i adapterami Microchip Adaptec® dla swoich flagowych dysków twardych SAS. Modele MG10SCA20TE i MG10SCA20TA uzyskały certyfikat kompatybilności z kontrolerami SmartRAID 31xx i 32xx. Oznacza to, że produkty te spełniają wymagania Microchip Adaptec i są dodane do listy kompatybilnych produktów, na którą mogą odwoływać się klienci firmy Microchip.

Dyski twarde Toshiba, o pojemnościach magazynowania danych i interfejsach SAS 12 GB/s, są dostarczane w kompaktowych formatach 3,5 cala. Zastosowanie w nich helu i obrotowa prędkość 7 200 obrotów na minutę pozwala na szybki i niezawodny dostęp do przechowywanych danych.

Certyfikacja produktów Toshiba przez Microchip Adaptec oznacza, że klienci będą mieli większą pewność co do poprawności działania dysków twardych oraz kontrolerów i adapterów. Odpowiednie testy przeprowadzone przez firmę Microchip zapewnią optymalną wydajność, a także niezawodność działania całości systemu.

Jak mówi Rainer W. Kaese, Senior Manager Business Development Storage Products w Toshiba Electronics Europe GmbH: „Dzięki zapewnionej interoperacyjności między produktami Microchip i Toshiba, dzięki wszechstronnym testom przeprowadzonym przez Microchip, wdrażanie magazynowania danych staje się znacznie łatwiejsze dla naszych klientów. Oznacza to, że dyski twarde wraz z adapterami i kontrolerami magazynowania danych mogą być źródłem całkowitego zaufania do ich łącznej wydajności operacyjnej i długotrwałej niezawodności.”

Zyskanie certyfikatu zgodności przez produkty Toshiba to kolejny krok w kierunku zapewnienia pełnej i bezpiecznej funkcjonalności sprzętu wraz z dodatkowymi urządzeniami. Uzyskanie takiego certyfikatu oznacza, że dyski twarde Toshiba są produktem godnym zaufania i z pewnością znajdą uznanie wśród użytkowników poszukujących niezawodnego i wydajnego sprzętu.

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Co trzeci Polak planuje remont lub rozbudowę domu. Tylko połowa finansuje to z bieżących środków

Nadchodzące lato, jak co roku, zachęca Polaków do odświeżenia swoich domów. Już blisko co …