Home Maszyneria Ultraszybki modem 4G

Ultraszybki modem 4G

2 min
0
0
187

ZTE od 2008 roku stawia na rozwój technologii LTE i urządzeń pracujących w oparciu o ten standard łączności. Globalnie należy do nas aż 7% patentów technologicznych związanych z obszarem 4G. Modem MF93D to kolejny z rodziny mobilnych routerów uFi, które znajdują zarówno biznesowe, jak i prywatne zastosowanie” – powiedział Bartłomiej Lewandowski, który w ZTE Poland odpowiada za grupę produktów LTE.

  • Nowy modem ZTE MF93D z powodzeniem może pełnić rolę biurowego routera, który obsłuży do 10 punktów dostępowych rozdzielając między nie transfer z szybkością pobierania do 100Mbps dzięki kompatybilności z technologią czwartej generacji LTE. Ten mobilny hotspot dzięki niewielkim wymiarom i wadze sprawdzi się również w podróży lub podczas wyjazdu, gdzie konieczne jest rozdzielenie sygnału komórkowego pomiędzy kilka urządzeń.
  • Potężna jak na tak niewielkie urządzenie bateria o pojemności 2800mAh zapewnia stabilną pracę przy braku zewnętrznego zasilania, a czytelny dotykowy wyświetlacz o przekątnej 1.4cala prezentuje najważniejsze parametry połączenia (siła sygnału, poziom baterii, szybkość pobierania i wysyłania), które dodatkowo można monitorować na ekranie połączonego z siecią smartfona lub tabletu.

 

Pobierz więcej artykułów
Pobierz więcej  redakcja
Pobierz więcej z Maszyneria

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Jak nadrobić 10 lat zacofania i zdążyć do 2035 roku?

Przez najbliższe 3 lata sprzedaż samochodów elektrycznych musi wzrosnąć aż 12-krotnie, aby…