Home Maszyneria Uzyskaj maksymalną wydajność z nośników SSD: Solidigm Synergy 2.0!

Uzyskaj maksymalną wydajność z nośników SSD: Solidigm Synergy 2.0!

0
0
157

Solidigm, firma zajmująca się produkcją innowacyjnych rozwiązań w zakresie pamięci flash typu NAND, wprowadziła na rynek swoje najnowsze oprogramowanie — Solidigm Synergy™ 2.0 Software. To darmowy pakiet, który ma na celu poprawić wydajność i jakość pracy dysków SSD, a dzięki temu zapewnić jeszcze lepsze doświadczenia użytkownikom komputerów.

Solidigm Synergy™ Driver to sterownik, który automatycznie poprawia wydajność nośników SSD firmy Solidigm. Natomiast Solidigm Synergy™ Toolkit to zestaw narzędzi diagnostycznych, które są kompatybilne z dyskami SSD innych producentów. Solidigm jest pierwszą firmą, która opracowała sterownik umożliwiający optymalizację pracy dysku dzięki specjalnemu oprogramowaniu, które analizuje działanie systemu i dostosowuje się do potrzeb użytkownika. Za te optymalizacje odpowiada technologia Fast Lane (dawniej Host-Managed Caching).

Dzięki najnowszemu oprogramowaniu Solidigm Synergy wszyscy posiadacze dysków SSD mogą liczyć na zwiększenie komfortu pracy z komputerem. Pakiet poprawia wydajność tam, gdzie jest to najważniejsze, a dodatkowo oferuje szereg przydatnych funkcji zarządzania różnymi napędami półprzewodnikowymi. Solidigm łączy rewolucyjne produkty SSD z innowacyjnymi rozwiązaniami w zakresie oprogramowania i planuje wprowadzenie kolejnych udogodnień dla użytkowników.

Solidigm Storage Driver

Inteligentny i responsywny sterownik pamięci masowej — jest kompatybilny ze wszystkimi konsumenckimi dyskami SSD Solidigm i oferuje szereg usprawnień. Fast Lane uczy się, które pliki użytkownik najczęściej korzysta i priorytetuje je, aby umożliwić szybszy dostęp. W połączeniu z nośnikiem Solidigm P41 Plus, użytkownicy mogą spodziewać się nawet 120% wzrostu prędkości odczytu losowego, nawet przy dysku zapełnionym w 50%.

Solidigm Synergy Toolkit

Zestaw narzędzi diagnostycznych, który umożliwia użytkownikom monitorowanie aktywności dysku SSD, generowanie raportów, wyświetlanie temperatury roboczej, sprawdzanie stanu dysku i inne funkcjonalności, takie jak diagnozowanie w celu sprawdzania integralności danych na dysku. Wszystkie te narzędzia są dostępne nie tylko dla korzystających z napędów SSD Solidigm, ale także dla użytkowników sprzętu innych marek.

Solidigm Synergy Toolkit daje możliwość personalizacji i ułatwia obsługę

Zaprojektowany na nowo dynamiczny graficzny interfejs użytkownika (GUI) w Solidigm Synergy Toolkit umożliwia monitorowanie aktywności dysku SSD, generowanie raportów, wyświetlanie temperatury roboczej, sprawdzanie stanu dysku, a także inne funkcjonalności, takie jak diagnozowanie w celu sprawdzania integralności danych na dysku. Secure Erase zapewnia natomiast bezpieczne usuwanie danych, a raporty SMART pokazują szczegółowe informacje na temat eksploatacji nośnika. Wszystkie te narzędzia dostępne są nie tylko dla korzystających z napędów SSD Solidigm, ale także dla użytkowników sprzętu innych marek.

 

Aby uzyskać więcej informacji, na temat poprawy wydajności systemu za pomocą oprogramowania Solidigm Synergy, wystarczy odwiedzić stronę internetową i pobrać je bezpłatnie.

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Rekordowe wakacje Polaków za granicą: nowe kierunki, większe możliwości

Polacy coraz częściej wybierają zagraniczne wakacje, korzystając z regularnych i niskokosz…