Home Maszyneria Nowy wyświetlacz reklamowy

Nowy wyświetlacz reklamowy

4 min
0
0
71

– Na rynku profesjonalnych wyświetlaczy LCD przeznaczonych do pracy w przestrzeni publicznej rośnie zapotrzebowanie na urządzenia, które mogą wydajnie pracować także w trudnych warunkach atmosferycznych. Dotychczas dostępne produkty wymagały instalacji dodatkowego wyposażenia zapewniającego ochronę przed deszczem czy wysokimi temperaturami. W przypadku modelu TH-47LFX6 użytkownicy zyskują kompleksowe rozwiązanie gotowe do zewnętrznego montażu, zabezpieczone przed negatywnym oddziaływaniem czynników zewnętrznych – mówi Dawid Laskowski, Sales and Marketing Manager z Panasonic.

Wzmocniona konstrukcja urządzenia, potwierdzona klasą szczelności IP44, pozwala mu na pracę w trudnych warunkach atmosferycznych. Z kolei wysokie parametry obrazu, takie jak jasność sięgająca 1000cd/m2, gwarantują wyraźną prezentację treści nawet przy bardzo silnym nasłonecznieniu.

  • Wzmocniony monitor TH-47LFX6 charakteryzuje się wysoką odpornością na kurz, zalanie oraz wstrząsy. Zapewnia wydajną pracę przy wilgotności sięgającej od 20 proc. do 80 proc. oraz
    w temperaturach od -20°C do +40°C. Jest to możliwe między innymi dzięki zastosowaniu rozwiązań konstrukcyjnych, takich jak wbudowany system chłodzenia powietrzem regulujący temperaturę urządzenia. Zapewnia on ciągłość pracy na przykład podczas długiej ekspozycji na promienie słoneczne, która mogłaby spowodować przegrzanie podzespołów. Dodatkowo w TH-47LFX6 zastosowano hartowane szkło, aluminiową obudowę odporną na korozję oraz specjalne zabezpieczenia przewodów monitora.
  • Obraz wyświetlany przez Panasonic TH-47LFX6 osiąga kontrast na poziomie 1200:1 oraz rozdzielczość 1920×1080. Charakteryzuje się jasnością o wartości 1000cd/m2, gwarantuje dobrą widoczność wyświetlanego materiału, nawet przy bardzo dużym nasłonecznieniu. Dodatkowo dzięki wyposażeniu w panel IPS zapewnia wierne odwzorowanie kolorów oraz wyraźną prezentację bez względu na kąt patrzenia.

W wyświetlaczu zastosowano technologię Digital Link, która umożliwia transmisję sygnału audio oraz wideo w jakości Full HD na odległość do 100 metrów za pomocą jednego przewodu CAT5e lub Ethernet. Dzięki temu możliwa jest łatwa, elastyczna instalacja i obsługa urządzenia. Technologia pozwala również na zdalny monitoring pracy monitora, m.in. temperatury, blokad filtra czy wentylatora, co umożliwia szybkie usunięcie ewentualnych awarii.

  • Monitor TH-47LFX6będzie dostępny na polskim rynku u Autoryzowanych Partnerów Panasonic od sierpnia 2013 roku, w sugerowanej cenie 34 800 zł netto.

 

Chcesz więcej podobnych artykułów?

Najlepsze teksty prosto do Twojej skrzynki!

Zaznaczając poniższe pola potwierdzasz zgodę na wybraną formą kontaktu. Administratorem Państwa danych osobowych jest wydawca czasopisma „Komputer w Firmie” – firma Expert 2000 usługi konsultingowe z siedzibą przy ul. Korkowej 15, 04-502 Warszawa. Oczywiście macie Państwo prawo dostępu i zmiany swoich danych. Dane osobowe podane przez Państwa będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania, a jeśli udzielili Państwo określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: redakcja@komputerwfirmie.org

Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie, klikając link w stopce naszych e-maili. Aby uzyskać informacje na temat naszych praktyk dotyczących prywatności, odwiedź naszą stronę internetową.Nie obawiaj się - my nie spamujemy!

Pobierz więcej artykułów
Pobierz więcej  redakcja
Pobierz więcej z Maszyneria

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

4 nieoczywiste zastosowania kamer wewnętrznych

Jeszcze kilkanaście lat temu inwestowały w nie głównie mniejsze i większe firmy. Obecnie m…