Home Biznes Zamień szybę w cyfrowy wyświetlacz

Zamień szybę w cyfrowy wyświetlacz

0
0
111

Sam wycinasz ekran

Aby zmienić witrynę sklepową w wysokiej rozdzielczości wyświetlacz wystarczy wyciąć z folii Vikuti odpowiedni kształt, nakleić ją na przezroczystą powierzchnię i skierować na nią obraz z projektora. W ten sposób błyskawicznie i niewielkim kosztem można otrzymać dowolnych rozmiarów nośnik do prezentacji multimedialnych treści, zarówno w zamkniętych przestrzeniach, jak i w plenerze. Równie pomocne w wizualnej komunikacji z klientem są lekkie i sztywne ekrany do tylnej projekcji w technologii Vikuiti, które można zamontować na wolno stojących statywach lub podwieszeniach.

Ekran plus elementy graficzne wg uznania

Obraz wyświetlany na folii i ekranach charakteryzuje się dobrą wydajnością energetyczną, jasnością oraz wyrazistością, bez względu na kąt patrzenia. Umożliwia to m.in. technologia mikroreplikacji, która przepuszcza światło przez liczne warstwy wzmacniając obraz oraz materiały wykorzystane przy produkcji folii – poliwęglan (PC) oraz politereftalan etylenowy (PET). Folia jest elastyczna, można ją łączyć z innymi samoprzylepnymi elementami tekstowymi lub graficznymi, nie niszczy również powierzchni, na której była zainstalowana i łatwo się ją demontuje.

„Folia do tylnej projekcji to nowa jakość wśród zewnętrznych i wewnętrznych nośników wizualnych. Rozwiązanie to jest niezwykle elastyczne – ekran o wielkości nawet 95 cali można stworzyć błyskawicznie, nadając mu dowolny kształt i równie szybko demontując. Swą innowacyjnością i estetyką ekran Vikuiti przykuje uwagę każdego przechodnia. Biorąc pod uwagę koszty, stanowi bardzo konkurencyjne rozwiązanie w stosunku do wyświetlaczy LCD czy ekranów plazmowych” – powiedział Michał Rędziak, menedżer ds. digital signage w Veracomp.

Ceny, dostępność

Folia Vikuiti oferowane są w postaci ekranów o grubości 5 mm, w formatach 4:3 lub 16:9 z przekątną ekranu od 1,5 m (60”) do 2,4 m (95”) lub rolek folii o szerokości 1,2 m i długości 5 do 10 m. Gwarancja na wszystkie produkty Vikuiti w Veracomp wynosi 12 miesięcy.

Sugerowane ceny detaliczne kształtują się od 5 999 zł netto za model 60” z oznaczeniem 75-3470-9938-6 w formacie 4:3 do 14 320 zł netto za model 95" z oznaczeniem 98-0440-1288-2 i w formacie 16:9.

Rolki foli dostępne są w dwóch wersjach: 98-0440-4415-8 o długości 5m w sugerowanej cenie detalicznej 22 800 zł netto i 98-0440-4406-7 o długości 10m w sugerowanej cenie detalicznej 43 320 zł netto.   

Digital signange

Ekrany Vikuiti najlepiej sprawdzają się we współpracy z technologią digital signage – siecią cyfrowych ekranów centralnie i zdalnie zarządzanych. Za ich pomocą można rozpowszechniać równocześnie treści promocyjne, rozrywkowe czy informacje by przykuć uwagę klientów. W firmie Veracomp, dostępne są wszystkie niezbędne elementy systemu. Ekrany LCD (public display NEC i SHARP, monitory MAG), LED (ekrany 360 stopni DynaScan) lub projektory (Optoma, SHARP) oraz dedykowane do digital signage odtwarzacze i serwery wraz z oprogramowaniem do zarządzania treścią (Cayin Technology).

Ponadto dostępne są takie akcesoria jak np. splittery, przełączniki i matriksy ATEN oraz systemy montażowe (Edbak, Ergotron), urządzenia do przetwarzania i dystrybucji przekazów multimedialnych (Kramer Electronics) oraz głośniki emitujące dźwięk kierunkowy (Panphonics).

3M Company jest jednym z największych amerykańskich przedsiębiorstw, prowadzącym zdywersyfikowaną działalność przemysłową i operacyjną w 60 krajach. 3M jest liderem na wielu rynkach m.in. na rynku przemysłowym, transportu i drogownictwa, materiałów reklamowych, telekomunikacji, bezpieczeństwa, ochrony i zabezpieczeń, produktów medycznych i stomatologicznych.

Veracomp jest specjalizowanym dystrybutorem rozwiązań teleinformatycznych. Skupia się na sześciu obszarach technologicznych: sieci, telekomunikacja, bezpieczeństwo, serwery i pamięci masowe, zarządzanie infrastrukturą IT, multimedia i peryferia. Realizuje strategię dystrybucji z wartością dodaną (VAD – Value Added Distributor). Oprócz standardowych w dystrybucji usług logistyki i finansowania, Veracomp prowadzi doradztwo techniczne, świadczy usługi, udziela konsultacji oraz oferuje pomoc marketingową i edukacyjną.


Dodaj komentarz

Przeczytaj również

W ciągu dwóch lat 85% osób pracujących w branży oprogramowania będzie korzystać z AI [Raport]

Trzy na pięć organizacji uważa, że możliwość wdrażania innowacyjnych rozwiązań to najwięks…