Home Maszyneria Stacja dokująca thunderbolt 4 oraz ładowarka USB-C do komputerów mac

Stacja dokująca thunderbolt 4 oraz ładowarka USB-C do komputerów mac

0
0
2,899

Razer wprowadził na rynek stację dokującą Thunderbolt 4 Dock Mercury White i ładowarkę Razer USB-C GaN Charger White, zaprojektowaną z myślą o najnowszych produktach Apple. Stacja dokująca Razer Thunderbolt 4 i ładowarka Razer USB-C GaN wpasowują się w minimalistyczny styl Maców, zapewniając przy tym elastyczność użytkowania i łatwość dostępu.

Razer Thunderbolt 4 Dock poszerza zdolność przyłączeniową wszystkich urządzeń Apple. Stacja dokująca, dostępna w kolorze Mercury White, idealnie sprawdzi się w konfiguracjach sprzętowych stworzonych pod kątem pracy i produktywności.  Urządzenie jest wyposażone w wiele portów, w tym trzy porty USB typu C Thunderbolt 4, trzy porty USB typu A, czytnik kart SD UHS-ll oraz port Ethernet dla maksymalnej wydajności. Dzięki przepustowości 40 Gb/s stacja dokująca może obsłużyć dwa monitory 4K lub jeden monitor 8K, oferując przy tym także ultraszybki transfer danych z zewnętrznego dysku SSD. Stacja jest również wstecznie kompatybilna ze wszystkimi starszymi produktami Apple i Mac obsługującymi Thunderbolt i USB-C.

Aby dowiedzieć się więcej o Razer Thunderbolt 4 Dock, prozimy zajrzeć tutaj.

Razer USB-C GaN Charger to ładowarka wykorzystująca azotek galu. Jest tak mała, że zmieści się w kieszeni, ale wystarczająco mocna, aby naładować wiele wysokonapięciowych urządzeń, takich jak MacBooki, iPady i iPhone’y. Ładowarka jest dostępna w dwóch kolorach – białym i czarnym, oraz jest wyposażona w dwa porty USB-C i dwa USB-A. Urządzenie oferuje maksymalną łączną moc wyjściową 130W do szybkiego ładowania wielu urządzeń jednocześnie.

Aby dowiedzieć się wiecej p Razer USB-C GaN Charger, prosimy zajrzeć tutaj.

CENA:  Razer Thunderbolt 4 Dock Mercury White: 319.99€ / Razer USB-C GaN Charger White: 179.99€

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Koniec SMS-owych oszustw? Niekoniecznie.

Ostatnie lata przyniosły ze sobą znaczny wzrost liczby oszustw za pomocą SMS-ów. Nowa usta…