Home Na czasie Acer ma netbooka dla pań

Acer ma netbooka dla pań

3 min
0
0
183

Kolory to nie wszystko. Dzięki nowym technologiom Aspire One Happy zapewnia do 9 godzin pracy bezprzewodowej. Ponadto, w netbooku zastosowano zaawansowane interfejsy komunikacyjne, w tym łącze Wi-Fi CERTIFIED zapewniające dostęp do sieci bezprzewodowych oraz kartę Fast Ethernet pozwalającą na korzystanie z przewodowej sieci LAN. Opcjonalnie są też dostępne: wbudowany modem 3G umożliwiający stały kontakt z sieciami społecznościowymi oraz interfejs Bluetooth® pozwalający na szybkie wymienianie się zdjęciami i plikami muzycznymi.

Netbook do torebki

Aspire One Happy mieści się w plecaku a nawet w torebce i jest tak lekki, że prawie nie czuć jego ciężaru. Chociaż jest bardzo cienki (tylko 24 mm) i lekki – 1,25 kg z akumulatorem 6-oogniowym – jest wyposażony w wyświetlacz o przekątnej 10,1”, rozdzielczości WSVGA i formacie 16:9. Dzięki temu, doskonale nadaje się do korzystania z czata, przeglądania stron internetowych oraz oglądania filmów przesyłanych strumieniowo. Co więcej, panel jest podświetlany diodami LED, co przekłada się na wyższą jakość obrazu oraz mniejsze zużycie energii. Wygodna klawiatura o większych przyciskach ułatwia pisanie, a touchpad typu multi-gesture pozwala na komfortowe przewijanie dokumentów, obracanie i powiększanie zdjęć, a także przełączanie stron internetowych.

Technika

Netbooki Aspire One Happy są oferowane z energooszczędnym, dwurdzeniowym procesorem Intel Atom N550, pamięcią RAM o pojemności do 2 GB oraz z bogatym zestawem aplikacji do surfowania po Internecie, udostępniania zdjęć i filmów, słuchania muzyki, a także pozwalającym na odrabianie szkolnych zadań. Ponadto, współpracujący z procesorem układ graficzny Intel® Graphics Media Accelerator 3150 zapewnia wspaniałą wydajność graficzną. Netbook jest też wyposażony w wewnętrzny dysk twardy o pojemności do 250 GB, a także zintegrowany, wielofunkcyjny czytnik kart pamięci, który pozwala na wygodne przenoszenie plików.

Dostępna konfiguracja

Aspire One Happy – 10.1" Acer CineCrystal LED LCD, Intel® Atom™ N450,  1GB RAM, 250GB HDD, Acer Nplify™ 802.11b/g/n/N, kamera 1.3Mpix, Windows 7® Starter, cena 1 399 zł brutto


Pobierz więcej artykułów
Pobierz więcej  redakcja
Pobierz więcej z Na czasie

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Dostęp do Internetu mobilnego w Polsce jest coraz droższy 

Czwarta edycja dorocznego badania Digital Quality of Life wskazuje, że Polska zajmuje 23. …