Home Na czasie Agito.pl: raty w kilkanaście minut

Agito.pl: raty w kilkanaście minut

0
0
106

Raty PayU są rewolucyjnym rozwiązaniem na polskim rynku e-comerce. To narzędzie, które świadczy o wysokiej jakości naszych usług i skutecznej polityce proklienckiej. Robimy wszystko, aby zakupy w Agito.pl były przyjemnością, żeby dokonywało się ich jak najłatwiej i bez tracenia czasu na zbędne formalności czy zbyt długie oczekwianie na dostawę. Wiemy dobrze, że dla wielu nabywców oprócz atrakcyjnej ceny ważna jest też prosta procedura finansowania transakcji. Liczymy, że nowy system ratalny pozwoli naszym klientom spełnić marzenia o nowym telewizorze czy sprzęcie komputerowym – mówi Maciej Piotrowski, Dyrektor Marketingu Agito.pl.

  • Jak pokazują liczne badania, Polacy coraz chętniej korzystają z zakupów online. Bogata oferta i ceny, nierzadko niższe niż w stacjonarnych sklepach, przyciągają nie tylko łowców okazji, ale i zwykłych użytkowników sieci, którzy cenią sobie czas i możliwość  wybierania pośród tysięcy towarów.
  • Zarówno dla jednych jak i drugich, niezwykle istotnym aspektem jest płatność – jej forma, bezpieczeństwo oraz szybkość. Sklep internetowy Agito.pl jako pierwszy w Polsce wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i wprowadza innowacyjny system płatności ratalnych całkowicie online. Raty PayU to najwygodniejsza forma płatności – osoba ubiegająca się o pożyczkę nie musi wychodzić z domu, podpisywać stosu dokumentów czy angażować kuriera.

Klient wypełnia wniosek przez Internet i czeka kilkanaście minut na decyzję. Partner pożyczkowy weryfikuje zdolność kredytową na podstawie oświadczenia o wysokości dochodów bądź wglądu do wyciągu z konta online wnioskodawcy. Raty PayU dostępne są w większości kategorii produktów oferowanych przez Agito.pl, a klient może kupić nawet kilka przedmiotów o łącznej wartości od 300 do 20 000 złotych oraz zdecydować o liczbie rat (od 3 do 36).

  • Usługa Raty PayU jest oferowana przez Finanse Ratalne Sp. z o. o. i dostępna przez pośredników kredytowych Alior Sync Sp.z o. o. oraz PayU S.A. wykonujących czynności faktyczne związane z zawarciem umowy pożyczki.


 

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

W ciągu dwóch lat 85% osób pracujących w branży oprogramowania będzie korzystać z AI [Raport]

Trzy na pięć organizacji uważa, że możliwość wdrażania innowacyjnych rozwiązań to najwięks…