Home Maszyneria alterVi: nigdy nie stracisz dostępu do danych

alterVi: nigdy nie stracisz dostępu do danych

3 min
0
0
70

Rozwiązanie alterVi umożliwia każdej firmie uzyskać ciągłość dostępu do danych dotychczas osiągalną tylko w największych organizacjach. Jego kluczowym elementem jest usługa centrum zapasowego (Disaster Recovery). Dzięki niej aplikacje działające na platformie alterVi wraz z towarzyszącymi danymi są automatycznie kopiowane do centrum zapasowego Engave.

Usługa utrzymania ciągłości biznesu pozwala w razie awarii lub katastrofy uruchomić aplikacje działające dotychczas na platformie alterVi w centrum zapasowym.W rezultacie, pomimo awarii, firma utrzymuje ciągłość biznesu –  przerwa w działaniu aplikacji nie przekracza czasu uruchomienia ich w ośrodku zapasowym.

Dodatkowo, w ramach alterVi na wydzielonym serwerze fizycznym działa dedykowany system backupowy wykorzystujący oprogramowanie HPE VM Explorer. Dzięki temu aplikacje i dane są chronione przed przypadkowym lub celowym skasowaniem, zaszyfrowaniem przez złośliwe oprogramowanie lub uszkodzeniem na skutek błędu oprogramowania.

Mocną stroną alterVi jest wysoka jakość komponentów, skalowalność i wydajność. Rozwiązanie zbudowane jest na bazie platformy serwerowej Windows Server 2016 Hyper-V Datacenter Edition działającą na platformie HPE Apollo 2000 z serwerami HPE ProLiant XL170r Gen 9. Platforma ta pozwala skalować środowisko od 2 do 32 serwerów fizycznych. Pamięć dyskowa alterVi obsługuje dowolną kombinację dysków magnetycznych (SAS/SATA) i półprzewodnikowych (SSD).

Elastyczność i innowacyjny model sprzedaży

Engave oferuje możliwość nabycia alterVi w formie zakupu lub wynajmu długoterminowego.W przypadku wynajmu kwota abonamentu obejmuje wszystkie składniki: sprzęt, licencje na oprogramowanie, serwis oraz usługi centrum zapasowego Engave. Rozbudowa rozwiązania alterVi uprawnia klienta do zwiększa puli zasobów dostępnych w centrum zapasowym.

alterVi oferowane jest w trzech konfiguracjach, w cenach 149 000 PLN, 199 000 PLN i 299 000 PLN. 

Chcesz więcej podobnych artykułów?

Najlepsze teksty prosto do Twojej skrzynki!

Zaznaczając poniższe pola potwierdzasz zgodę na wybraną formą kontaktu. Administratorem Państwa danych osobowych jest wydawca czasopisma „Komputer w Firmie” – firma Expert 2000 usługi konsultingowe z siedzibą przy ul. Korkowej 15, 04-502 Warszawa. Oczywiście macie Państwo prawo dostępu i zmiany swoich danych. Dane osobowe podane przez Państwa będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania, a jeśli udzielili Państwo określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: redakcja@komputerwfirmie.org

Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie, klikając link w stopce naszych e-maili. Aby uzyskać informacje na temat naszych praktyk dotyczących prywatności, odwiedź naszą stronę internetową.Nie obawiaj się - my nie spamujemy!

Pobierz więcej artykułów
Pobierz więcej  redakcja
Pobierz więcej z Maszyneria

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Ochrona prywatności danych — wyzwanie prawne czy kulturowe?

 Nasze dane osobowe mają wartość jak pieniądze w banku, jednak nie zawsze  są tak samo chr…