Home Na czasie Apple nie zaskakuje – nowości to ewolucja

Apple nie zaskakuje – nowości to ewolucja

0
0
71

Podczas konferencji Apple zostały zaprezentowane nowe rozwiązania, które będą na pewno ciekawe dla obiorców i zwiększą komfort użytkowania. Sama konferencja nie była dla nas zaskoczeniem. Dla uważnych obserwatorów wprowadzone rozwiązania były dość przewidywalne.

  • iPadOS16 – nowy system operacyjny zdecydowanie poprawi komfort pracy wielozadaniowej – większy wygodę pracy z kilkoma aplikacjami jednocześnie.  Zostanie wprowadzony także podzielony ekran (split screen).
  • iOS 16– tutaj nie mamy rewolucji, a raczej ewolucję. Apple skupił się głównie na rozwinięciu już obecnych funkcji systemu. Z pewnością pojawi się kilka nowych aplikacji, o których będziemy informowani na bieżąco.
  • Watch OS9 – zaprezentowano kilka nowych funkcji do śledzenia naszej aktywności fizycznej. Nowością są zmienione wskaźniki, odświeżone tarcze, dodane narzędzia do śledzenia snu czy zarządzania przyjmowaniem leków. Ciekawym rozwiązaniem jest funkcja wykrywająca migotania przedsionków. Użytkownik otrzyma informacje o tym, jak często znajduje się w stanie migotania przedsionków w określonym okresie.
  • macOS13 – nowa wersja nazwana została Ventura, co do końca zostało utrzymane w tajemnicy. Wprowadzono nowe podejście do pracy z otwartymi aplikacjami, co na pewno zwiększy komfort użytkowania.

Miłym zaskoczeniem było wprowadzenie nowego Aplle Car Play’a , który aspiruje do tego, żeby przejąć funkcje wyświetlacza w samochodzie – pokaże m.in. prędkość spalanie pojazdu.

Arkadiusz Nieszporek, dyrektor sprzedaży iMad  

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Koniec SMS-owych oszustw? Niekoniecznie.

Ostatnie lata przyniosły ze sobą znaczny wzrost liczby oszustw za pomocą SMS-ów. Nowa usta…