Home Bezpieczeństwo Ashampoo® Backup 2021 – do pobrania za darmo!

Ashampoo® Backup 2021 – do pobrania za darmo!

2 min
0
0
1,713

Ashampoo® Backup 2021 to oprogramowanie do łatwego tworzenia kopii zapasowych i przywracania całych partycji.
Ashampoo Backup 2021 tworzy kopie zapasowe i przywraca całe partycje dyskowe, w tym rozruchowe instalacje Windows, za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Przyrostowe automatyczne aktualizacje zapewniają, że pliki kopii zapasowych są zawsze aktualne i zapobiegają utracie danych. Interfejs użytkownika został zaprojektowany z myślą o prostocie i jest niezwykle intuicyjny w obsłudze. Dzięki wbudowanej funkcji ratunkowej dane można zawsze odzyskać, nawet w przypadku wysoce uszkodzonych lub zainfekowanych systemów ransomware.

Oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych jest niezwykle intuicyjne i zostało zoptymalizowane pod kątem najważniejszych funkcji. Kopie zapasowe są automatycznie i przyrostowo aktualizowane bez konieczności ręcznej interwencji. Trwała weryfikacja plików zapewnia, że ​​kopie zapasowe  są wolne od błędów. Jednocześnie zastosowana kompresja gwarantuje małe rozmiary plików. Ashampoo Backup 2021 jest nie tylko wyjątkowo łatwy w użyciu, ale także niesamowicie oszczędny w zużyciu zasobów.

Odzyskiwanie plików jest możliwe za pośrednictwem samego programu lub systemu ratunkowego uruchomionego z zewnętrznego nośnika (CD/DVD/BD lub pendrive). Ten ostatni jest szczególnie przydatny, ponieważ nadal działa, nawet gdy system operacyjny ulegnie uszkodzeniu lub zostanie zainfekowany złośliwym oprogramowaniem. Oprócz nowej funkcji ratunkowej,  najnowsza wersja zawiera również liczne poprawki i ulepszenia zwiększające bezpieczeństwo, stabilność i kompatybilność.

Link do bezpłatnej wersji oprogramowania:

Download Ashampoo® Backup 2021
Pobierz więcej artykułów
Pobierz więcej  Robert Kamiński
Pobierz więcej z Bezpieczeństwo

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Jak poradzić sobie z rosnącymi kosztami prowadzenia biznesu?

Inflacja, zaburzenia w łańcuchu dostaw, trwający w Ukrainie konflikt oraz zachorowania pra…