Home Na czasie CES: firma TT PSC zaprezentuje innowacyjne rozwiązanie SkillWorx.

CES: firma TT PSC zaprezentuje innowacyjne rozwiązanie SkillWorx.

3 min
0
0
236

Składają się na niego RealWear HMT-1 – pierwszy na świecie przemysłowy, sterowany głosem komputer przystosowany do noszenia na głowie oraz platforma Thingworx od firmy PTC stworzona z myślą o kompleksowych rozwiązaniach z funkcjami do integracji danych z niezliczonych platform.

„Nowy rok zaczynamy od wielkiego wydarzenia, jakim będzie możliwość zaprezentowania naszej aplikacji SkillWorx na największych targach technologicznych na świecie. Jedna z funkcji tego narzędzia skupia się na procesie wdrażania pracowników, którzy praktycznie od pierwszych dni mogą zacząć wykonywać obowiązki analogiczne, jak ich bardziej doświadczeni współpracownicy. Co ważne, na każdym etapie pracy są jednocześnie prowadzeni krok po kroku. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu technologii rozszerzonej rzeczywistości” – mówi Adam Gąsiorek, CTO w TT PSC.

Narzędzie TT PSC, które powstało jako odpowiedź na specyficzne potrzeby klientów przemysłowych, dla których kluczowe jest efektywne wprowadzenie nowej osoby, może być wykorzystywane także w farmacji, motoryzacji, medycynie i wielu innych sektorach.

Z rozwiązania skorzystała m.in. firma Solaris Bus & Coach, która poprzez chmurę Microsoft 365 połączyła 1600 pracowników na jednej platformie. Zdalną współpracę zapewniło połączenie obliczeń przestrzennych AR (RealWear HMT-1 i SkillWorx), chmurowej akceleracji algorytmów za pomocą chmury Microsoft Azure z obsługą głosową kasków RealWear HMT-1 i komunikacją poprzez Teams.

„Nasze rozwiązanie SkillWorx znajduje zastosowanie m.in. w branży przemysłowej, gdzie jest dedykowane m.in. kontrolerom jakości, serwisantom, monterom, czy magazynierom. Sprawdza się ono nie tylko do szkolenia pracowników, ale także w pracach terenowych, gdzie przy zastosowaniu rozszerzonej rzeczywistości i sztucznej inteligencji pozwala pracownikowi na łączenie z innym ekspertem, na przykład będącym w innym kraju” – mówi Adam Gąsiorek.

Chcesz więcej podobnych artykułów?

Najlepsze teksty prosto do Twojej skrzynki!

Zaznaczając poniższe pola potwierdzasz zgodę na wybraną formą kontaktu. Administratorem Państwa danych osobowych jest wydawca czasopisma „Komputer w Firmie” – firma Expert 2000 usługi konsultingowe z siedzibą przy ul. Korkowej 15, 04-502 Warszawa. Oczywiście macie Państwo prawo dostępu i zmiany swoich danych. Dane osobowe podane przez Państwa będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania, a jeśli udzielili Państwo określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: redakcja@komputerwfirmie.org

Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie, klikając link w stopce naszych e-maili. Aby uzyskać informacje na temat naszych praktyk dotyczących prywatności, odwiedź naszą stronę internetową.Nie obawiaj się - my nie spamujemy!

Pobierz więcej artykułów
Pobierz więcej  redakcja
Pobierz więcej z Na czasie

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

4 nieoczywiste zastosowania kamer wewnętrznych

Jeszcze kilkanaście lat temu inwestowały w nie głównie mniejsze i większe firmy. Obecnie m…